Restartowanie komputera podczas uruchamiania

Cześć,

Podczas uruchamiania komputera dochodzi do restartu, w tym momencie -

http://s0.zmniejszacz.pl/P8170495s_zmni … 396616.jpg

Poczytałem wcześniej trochę i przeważnie jest to wina zasilacza, lecz ja niby zasilacz mam dobry (działa już na tym sprzęcie jakieś 6 miesięcy). Pomyślałem jeszcze o tym, że dysk może ma coś z tym związanego, ale sam nie wiem.

Mój PC:

Procesor: Intel CORE 2 DUO e4400

Płyta główna: GIGABYTE P35-DS4 (podobno można na niej fajnie kręcić)

Pamięć RAM: 2GB PATRIOT PSD21G800KH 4x512MB 800MHz CL5

Karta graficzna: Gigabyte GeForce 9600GT 512MB zalman

Zasilacz: FORTRON 350 W HLN 24PIN P4 PCI-E

Więc co może być przyczyną?

Mi to wygląda na etap bootowania czyli bardziej coś z dyskiem . Próbowałeś bootować jakiegoś linuxa np: z LiveCD ?

Nie próbowałem, niestety płyty nie włożę bo mi napęd padł ostatnio więc tylko zostaje USB, jakąś instrukcję mógłbym otrzymać?

Temperatury były w porządku wcześniej? Być może uszkodzony jest plik odpowiadający za rozruch systemu. ( miałem to samo) po formacie ustąpiło. Spróbuj automatycznej naprawy z usb zrobionego pod bootwanie windowsa.

Tak, tak były w porządku bo wcześniej sprawdzałem bo miałem problem z czymś innym więc taką okazje miałem.

ew. może pożyczę od kogoś napęd i wrzucę płytę i dam napraw, chociaż wątpię żeby to coś dało, ale spróbujemy.

Co do zasilacza, że to jego wina to raczej nie wchodzi w grę?

Stawiam na uszkodzony plik jądra ntkern - przynajmniej taka nazwa jest w XP,równie dobrze może być coś z dyskiem,musiałbyś skombinować napęd zewnętrzny i użyć Linuxa LiveCD,z jego poziomu zobaczysz,czy można się dostać do plików na dysku

Dobra mam napęd, włożyłem płytę windowsa i dałem napraw i jestem w konsoli odzyskiwania systemu. I teraz muszę wpisać do której instalacji systemu windows chce się zalogować. Co zrobić, wpisać?

Jeśli chcesz bezstratnie naprawić system, to pomijasz pierwsze “R” i nie wchodzisz do Konsoli odzyskiwania. Dajesz Enter, a dopiero po potwierdzeniu umowy (F8), w kolejnym oknie dajesz “R”: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904

Zrobiłem też tak ale nie pomogło, zrobię w takim razie formata, może pomoże…

cyberathlete ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dałem teraz na konkretny dysk © opcję napraw i niby się teraz naprawiło i ładuje się już pasek windowsa (tzw. gąsienica), zmieniło się to logo z windows xp na windows xp Professional, ale niestety jak pasek się załaduje to zamiast przechodzić do pulpitu wyskakuje blue screen z błędem 0x000007e.

Jeśli nie ma zbytnio żadnego rozwiązania to myślicie, że format jedynie pomoże?

próbowałeś tryb awaryjny ?

Nie odpali