Restartowanie podczas instalacji windows xp

Witam

Przy instalacji windows xp mam problemy, bo na niebieskim ekranie gdzie jest kopiowanie plików, restartuje się i znowu powraca do tego samego.

MB: Asrock 775i65G

Wadliwa płyta !!

Przyczyn może być cała masa ale najczęściej jest to wina sprzętu: uszkodzona pamięć, dysk, napęd optyczny albo jakiś inny komponent.

:roll:

Sprawdz płtę gdzieś u kolegi.

Dodane 11.04.2012 (Śr) 12:50

Albo delikatnie przeczyścić

Odłącz chwilowo podczas instalacji wszystkie pozostałe dyski CD/DVD, napęd dyskietek itp. - sprawdź.

Sprawdź przy ustawionym trybie IDE na AHCI.

lub odwrotnie AHCI na IDE.

Najprawdopodobniej to płyta główną jeśli na konsedrator czy jakoś tak nie pamiętam nazwy może ktoś mnie poprawi ale to jest mini walec wlutowany w płytę jeśli nie są wypukłe to jest inna przyczyna sprawdź ja u kolegi jak nie pujdzie u niego to lepjej kupić płytę nową niż wydać na naprawę

To jest kondensator a nie :

Nom posprawdzaj kondensatorki ja tak mam na moim Soltku SL-75KV naokoło procka wybulona i nad grafika to samo. Jescze chwila i mi wybuchną :stuck_out_tongue_winking_eye:

EDIT:

95szczurek99 nieźle nieźle:

Komputer uruchamia się ponownie po czy przed skopiowaniem plików na dysk? Podczas uruchamiania komputera wyświetla się komunikat dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD…?

T1G3R97

Pozdrawiam!

Temat już nie aktualny, tutaj chodziło o kolegi płytę główną, podobno rozwiązał sobie problem rzucając o podłogę całą płytę główną, ale ile w tym prawdy to nie wiem… :slight_smile: