Restartowanie podczas instalacji windows xp


#1

Witam

Przy instalacji windows xp mam problemy, bo na niebieskim ekranie gdzie jest kopiowanie plików, restartuje się i znowu powraca do tego samego.

MB: Asrock 775i65G


(Andrewcors) #2

Wadliwa płyta !!


(SilberPunkt) #3

Przyczyn może być cała masa ale najczęściej jest to wina sprzętu: uszkodzona pamięć, dysk, napęd optyczny albo jakiś inny komponent.

:roll:


(Andrewcors) #4

Sprawdz płtę gdzieś u kolegi.

Dodane 11.04.2012 (Śr) 12:50

Albo delikatnie przeczyścić


(XMan) #5

Odłącz chwilowo podczas instalacji wszystkie pozostałe dyski CD/DVD, napęd dyskietek itp. - sprawdź.

Sprawdź przy ustawionym trybie IDE na AHCI.

lub odwrotnie AHCI na IDE.


(Adi Starczyk1995) #6

Najprawdopodobniej to płyta główną jeśli na konsedrator czy jakoś tak nie pamiętam nazwy może ktoś mnie poprawi ale to jest mini walec wlutowany w płytę jeśli nie są wypukłe to jest inna przyczyna sprawdź ja u kolegi jak nie pujdzie u niego to lepjej kupić płytę nową niż wydać na naprawę


(Porebnymat) #7

To jest kondensator a nie :

Nom posprawdzaj kondensatorki ja tak mam na moim Soltku SL-75KV naokoło procka wybulona i nad grafika to samo. Jescze chwila i mi wybuchną :stuck_out_tongue_winking_eye:

EDIT:

95szczurek99 nieźle nieźle:


(roobal) #8

Komputer uruchamia się ponownie po czy przed skopiowaniem plików na dysk? Podczas uruchamiania komputera wyświetla się komunikat dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD…?

T1G3R97

Pozdrawiam!


#9

Temat już nie aktualny, tutaj chodziło o kolegi płytę główną, podobno rozwiązał sobie problem rzucając o podłogę całą płytę główną, ale ile w tym prawdy to nie wiem… :slight_smile: