Restartowanie się komputera

Witam! Mam poważny problem z komputerem. Po włączeniu następuje powtórna próba włączenia, nawet przed załadowaniem BIOSu. Dzieje się to dosłownie sekundę po wciśnięciu przycisku power na obudowie. Próby włączenia komputera trwają do kilkunastu minut. Potem udaję się włączyć bios, ale i tu też się restartuje. Problem wystąpił jakieś 3 miesiące i od tego czasu zdarza się to coraz częściej . Na początku restartował się tylko czasami przy pracy w systemie. Problemem na pewno nie są wysokie temperatury. Kilka dni temu podczas instalacji systemu również się zrestartował, ale ponowna próba powiodła się. Moim zdaniem jest to wina 5-letniego już no-name’owego zasilacza.

No dobrze, ale czego spodziewałeś się tworząc temat na forum?

Nie piszesz dokładnie nic na temat sprzętu, nie podajesz napięć ani temperatur.

Podłącz inny (sprawny!) zasilacz o odpowiedniej mocy to dowiesz się czy twoje podejrzenia są słuszne.

Gdybym mógł podłączyć zasilacz zrobił bym to, a co do tEMperatur i napięć:

CPU 38 C

płyta główna 29 C

Vcore 1.63V

+3.3V 3.2V

+5.00V 4.97V

+12.00V 12.35V

Nie ma innej rady, jak ta abyś zobaczył jak działa komputer na innym zasilaczu. Jest duże prawdopodobieństwo że to jego wina :!:

Zapomniałem napisać, że czasami na około 1s gaśnie kompletnie obraz na monitorze. Mam nadzieję, że to pomoże w zdiagnozowaniu problemu.

MASSIVE3 , na 100% zasilacz