Restartujący się komp

Witam roblem polega na tym że uruchamia mi sie komp i po chwili sam sie restartuje. Na kompie ze dwa tygodnie temu był format i od tego czasu komp nie był podłaczany do netu. Patrzyłem na kondensatory na płycie jak by troche popuchnięte. co to moze byc ?? Kondensatory czy cos innego ??

To może być wszystko.

Zacznij od sprawdzenia temperatur.

Ale nigdy nie było z tym problemów a wiatraki pracują tak jak pracowały :]

Że nigdy nie było to nic nie znaczy. Sprawdz temperatury sped fan lub w biosie. Podglad zdarzeń zobacz co pisze. :slight_smile:

Sprawdz pamieci np Memtestem, jak tam z zasilaczem napiecia

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Te kondensatory nie sa zbytnio w porządku są bardzo wypukle ?? jest na nich jakis nalot ?? Moze zrob porzadek w bebachach kompa kurze itp

Temperatura Procka, dysku itp. Moze jakis sterowniki zle zapodales ostatnio ??

Jestem przekonany na 99% że są to kondensatory…miałem ten sam problem,komp sie wieszał lub resetował…po wymianie kondensatorów jest OK

No kondziołki są wyrażnie spuchnięte. Porzadek kurzeitp moge zrobic ale ze sprawdzaniem napiec i temperatur to ciezko bo nie zdązy sie uruchomić juz sie restartuje:]

Kondensatory sa raczej do wymianyjesli tak mniej więcej wyglądają koszt do 50zl zalezy ile tego bedzie :mrgreen: , zasilacz mozesz podlaczyc jakis inny sprawny i zobaczyc czy cos pomoglo, ewentualnie mozesz jeszcze kompa sprawdzic na jakiejs innej kosci Ram bo moze ram popsuty :mrgreen: