Restartujący się komputer

Mam taki mały problem,otóż wymieniłem w swojej karcie graficznej 6600 GT(AGP LEADTEK) chłodzenie na zalman vf700-CU i zamontowałem zasilanie zalman FAN MATE 2 do płyty głównej.Po zainstalowaniu na nowo Windowsa XP Professional ,instaluje sterowniki do karty graficznej(190.38) i wyskakuje mi komunikat o braku dodatkowego zasilania ,więc karta zmniejsza swoją wydajność. Nie mam pojęcia ,czy te zasilanie ma być podłączone czy nie ,ale podłączając te zasilanie przy ponownym uruchomieniu wyskakuje mi logo windowsa i pasek startujący(ten taki zielony pod logiem) i po chwili wyskakuje informacja z monitora NO SIGNAL i… restart komputera. Na awaryjnym to samo . Sprawdzałem napięcia miernikiem i są w porządku . Skanowałem też poleceniem chkdsk /p /r ,ale czasem znajdował przynajmniej jeden błąd ,ale to nic nie zmieniło. Proszę o pomoc… :cry:

Pozdrawiam.

Może masz coś zwalone z włącznikiem/przyciskiem reset. Ja też tak miałem i trzeba było wymieniać właśnie włącznik. A resetuje Ci się zawsze zaraz po ekranie startowym?