Restarty kompa, ale bez BSOD

Witam.

Chciałbym poprosić o podpowiedzi co może być nie tak z kompem. Raz na kilka/kilkanaście minut jest restart kompa, ale nie ma przy tym blue screen’a żebym mógł sprawdzić o co chodzi. W kompie tym było trochę wirusów, które niby już są usunięte. Format i ponowna instalacja nie wchodzi w grę, bo nie jest to mój komp. System to XP SP3

albertuning , pochwal się konfiguracją tego kompa.

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Podaj odczyt napięć z Biosu.

Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz PC Health Status (czasami jest Hardware Monitor), wejdź i spisz napięcia +3.3V, +5V oraz +12V. Z Biosu wychodzisz klawiszem ESC.

Sprawdź pamięć programem Memtest86+.

Temperatury sprawdzałem i jest OK, ale na napięciach nie do końca się orientuję, więc jak będę w domu to posprawdzam i napiszę.

Co do sprzętu to:

Jakiś Athlon (nie znam się kompletnie na AMD)

512 RAM

Zasilacz No Name

Płyta Gigabyte (modelu też nie sprawdzałem)

Grafika zintegrowana

Dodane 29.03.2009 (N) 0:04

http://www.wklej.eu/index.php?id=290d0d0b86

Mimo, że nie widziałem nawet przez sekundę Blue screen’a to jak odznaczyłem opcję automatycznego resetu to jednak pokazał się już BSOD, powyżej zamieściłem plik DMP, ale nie wiem o co w nim chodzi