Restarty kompa po starcie!

Nie dawno zrobiłem sobie całkowity format komputera (instalacja windows itp.). Przed formatem jak i teraz mam ten sam problem. Gdy włączam kompa wszystko gra, dopiero gdzieś po min. komp sie niespodziewanie resetuje. Czym jest to spowodowane?? Dodam jeszcze ze przed formatem komp był mocno zawirusowany i także sie resetował. Może jest to spowodowane słabym zasilaczem, albo jakąś aplikacją?? A może trojanami z przed formatu??

Podam od razu konfiguracje kompa:

Asus P5P800 SE, Intel Celeron D 3.2 Ghz, 1,5 Gb ram, Ati Radeon 9550 Pro (256mb), Zasilacz: Modecom 350 W. Prosze o pomoc! !!

Zainstaluj wszystkie sterowniki, a zasilacz powinien wystarczyć.

Na wszelki wypadek możesz dać logi

sprawdź w biosie wartości napięć. Masz dość nowy komputer więc jak włączysz diagnostykę napięć to będziesz miał na czerwono za niską wartość.

jakie logi i jak spr. te napiecia. mam bios phoneixa

Obstawiam problemy z zasilaczem. Dosyć typowe objaw, biorąc pod uwagę to, że po postawieniu na nowo systemu, nadal jest to samo… sprawdź z innym zasilaczem.

Może to być również wina przegrzania się procesora bądź układu graficznego. Zmierz temperaturę poszczególnych podzespołów kompa za pomocą HD Tune i napisz je tutaj :wink:

Zauważyłem , że Ciągle piszesz jedno i to samo , jakiś spamb0t czy co?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

[code*] log [/code*] (bez gwiazdek)

To ani przegrznie sie procka ani wirus(dodawalem logi) RĘCE OPADAJĄ

kubacs1992 , ile czasu już posiadasz ten zasilacz :roll:

Zasilacz mam od nowosci kompa, tylko tyle ze dokupilem 1 gb ramu, ale poczatkowo nie mialem takich problemów. Dzisiaj gdy właczylem kompa nie polaczylem sie z internetem, i wszystko chodzilo normalnie wiec podejrzewam jakiegos trojana albo jakas niedopracowana aplikacje, sam nie wiem. :] Moze anty wirus gryzie sie z jakims innym programem??? Mam AcraVir 2007 i neo 1024 mb

Wirusy i inne świństwa wcale nie muszą łączyć się z internetem żeby atakować :stuck_out_tongue:

Wrzuć logi z HiJack This i Silent Runners.