Restarty kompa

Otoż nadszedł czas na tzw, formata a tu nie miła niespodzianka. Robie wszystko tak jak zawsze. Wszystkie płytki ze sterownikami te same itd. I w momencie instalowania grafiki komp wiesza sie na 5 s i sie restartuje nie dokanczając instalacji. Tak samo jest w przypaku tunera :? Reset biosu nie pomógł , zasilacz mam nowy , Ram sprawdzałem 0 błędów. Nie mam juz pomysłów. W momencie instalacji dzwiękówki jest ok. Po owym restarcie pojawia się okno ze system odzyskał sprawność po poważnym błędzie i został utworzony dziennik błędów i zeby wysłać do Micro$oft.

Jakieś sugestie?? :? Help

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 0:51

Przed formatem mialem SP2. Teraz obojętnie czy jest Sp2 czy nie to jaja są te same :? Robiłem już ze 3 razy formata i ciagle to samo :frowning:

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 0:58

W poprzednich próbach pojawiał się niebieski ekran z takimi dziwnymi literami np zamaist ą 8 itp gdzie pisało ze ze wzgledu bezpieczeństwa system zostanie zamkniety … i jakis zrzut pamięci… Teraz kiedy zrobie formata i zaczynam instalować albo grafe albo tuner to od razu sie restartuje :frowning: :? Komp ten co w podpisie.

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 1:37

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c47 … 0e2be.html

Ja po zainstalowaniu windowsa, zaraz po pierwszym uruchomieniu intaluję drivery do płyty - głównie do chipsetu, a potem resztę.

Też miałem podobną sytuację, ale u mnie jakoś się dało zainstalować grafikę za któryms razem, tylko że potem się restartował, zawieszał i stawał dysk podczas normalnej pracy. U mnie pomogło to, że zmieniłem baterię na płycie (przestał się restartować) i zrobiłem upgrade biosu i jest wszystko OK (dysk pracuje normalnie). Jedni mówią że “co ma piernik do wiatraka” ja jednak widzę różnicę (od instalacji po późniejszą pracę) czy przed intalacją dysk jest formatowany szybko czy normalnie

moze dysk jest rypniety?

enjoypoznan Może faktycznie warto podłożyć na próbę jakiś inny dysk. Ja przy instalacji robię jeszcze tak, że wyciągam z płyty wszystkie inne karty i zostawiam tylko grafikę, i dopiero po zainstalowaniu grafiki wkładam inne karty instaluję je.

Bateryjke sprawdzałem miernikiem ma 3,05v zresztą płyta główna ma dopiero 8 miesięcy. Bios najnowszy-F19. Dysk ma rok ale chodzi jak sieczkarnia :? Dysk podczas restartuje faktycznie staje i podczas wykrywania Biosu rozpędza się na nowo :? Mowicie dysk… Ale podczas grania albo normalnej pracy nic się nie dzieje. Tylko w momencie instalowania sterowników albo od grafy albo tunera. Kombinuje już jak moge. Cholera mysle nad dyskiem tylko nie mam innego żeby zamienić :?

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 13:53

Właśnie tak zrobiłem i wszystko wporządku. Dzięki! !!