Restarty komputera i wyłączanie programów

Cześć. Problem jest taki: niedawno wymieniłem płytę główną i procesor na taki z allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=928517946 I teraz powstał taki problem, że jak odpalam firefoxa to po jakimś czasie mi sie sam wyłącza (błąd firefox.exe) z grami jest takl samo. Grałem przykładowo w metina, po 10ciu minutach gry wyłącza mi sie gra również błedem metin2.exe. Czasem jest tak że nie tylko sie programy wyłączają do tego jeszcze komputer sie resetuje. Mój sprzęt:

System: Windows XP professional service pack 3

procesor: mam dwa ale na obu jest tak samo AMD Sempron 1600mhz(2600+) i 1800mhz(3000+)

płyta główna: Abit NV8

mikroukład płyty: nVidia nForce4-4X, AMD Hammer

pamięć ram: 1x 512MB

to jest ta płyta i procesor którą Kolega kupił?

bo jeżeli tak,to prawdopodobnie ten procesor został niewłaściwie podkręcony bądź sama płyta jest uszkodzona (dobrze jest sprawdzić czy nie ma napuchniętych kondensatorów)

te procki kolego wyżej nie są podkręcone,bodaj są to sempron 2600( 1.6 ghz) i athlon 64 3000 (1.8 ghz) ,jakie masz temperatury procka ,przywróc domyśle ustawienia biosu ,błąd jest dość dziwny ,bo możliwe że może być to wina pamięci ram,system OP albo OC procesora

Nie jest to na pewno wina procesora/ów. Płyta również ma sprawne kondensatory. Ramy też są OK. Być może jest to wina zasilacza (400w) niedługo będe wymieniać na jakiś 500 watowy. Zdam raport za jakiś czas :stuck_out_tongue: