Restarty Komputera

Witam. Mam taki oto problem:

Kiedy włączyłem dziś komputer zaraz po wejściu do systemu nastąpił restart. Sprawdziło błędy po czym restart nastąpił znowu. Kiedy kolejny raz wszedłem do systemu i chciałem połączyć się z Neostradą nastąpił restart i wyczytałem, że Task.dat jest nieprawidłowy i wpis zostanie obcięty. Przy kolejnym połączeniu wyskoczył mi błąd 734 i dopiero za drugim razem ustanowiłem połączenie. Czy ma to związek z wirusem? Kilka godzin temu odinstalowałem z dysku emule, może tu gdzieś jest szkopuł. Proszę o pomoc. :cry:

siemka ja tez mialem taki problem sprawdz w systemiowych plikach minidump najlepiej przeinstaluj windowsa ja mialem problem z routerem podnosil mi tewmperature procka i resetowal moze u ciebie tez

AMD SEMPRON 3500+ Nvidia Geforce 7300 LE 512RAM

internet multinet256

miałem ten sam problem, u mnie rozwiązaniem było podniesienie napięcia w biosie, i lekkie skręcenie procesora w dół.

A nie ma przed tym restartem tak na chwile nie pojawia sie blue screen??

A co jak u mojego kumpla włączam kompa i potrafi chodzić całą dobę bez zgrzytu, a następnego dnia pochodzi ze 3 minuty i sam się wyłącza? Pewnie to już wina zasilacza lub czasem dysk nie wyrabia na obrotach?