Restarty komputera

Witam, często bez jakich kolwiek przyczyn restartuje mi się PC. Towarzyszy temu błąd o treści:

BCCode : c2 BCP1 : 00000007 BCP2 : 00000CD4 BCP3 : 020A0008     

BCP4 : 863E8DB8 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

Czy może ktoś z was wie jak temu zaradzić. Z góry dziękuje za pomoc. :slight_smile:

Heh… Dużo mi to nie mówi… Treść tego błędu w ogóle do mnie nie przemawia i sądzę, że nikomu na tym forum w życiu do głowy by nie przyszło, żeby pamiętać kody błędów (o ile istnieje w ogóle taka możliwość :smiley: ).

No cóż, jest tysiące przyczyn restartowania się komputera ot tak sobie. Nie jestem w stanie z takimi ubogimi informacjami pomóc Tobie w rozwiązaniu kłopotu. Powinieneś wykonać kilka kroków diagnostycznych i sprecyzować opis problemu (tzn. po jakim czasie i kiedy to się zdarza, jak często i w którym momencie, co aktualnie akurat robisz przed restartem itp.).

Powodzenia!

Pytanie czy restart w trakcie pracy, czy ciągły restart przy starcie? Czy poprzedzony komunikatem o wyłaczeniu “za 60 sekund” czy ot tak?

Pozdrowienia

No więc tak:

-Jak odpalam grę i program team speak i komunikuje sie z kumplami to mam nagle zwieche dzwięku takie drrrrrrr słyszę i bum restart

-czasami jak wejdę na byle jaką stronę to restartuje się

-jak wejde do gry warcraft III i zacznę rozgrywkę to znowu restart w przeciwieństwie do innych gier , gdzie restarty są żadsze

W takich sytuacjach mam te restarty , wie ktoś ?

Z góry dziękuję za pomoc , pozdrawiam

nie wiem lecz

skanowanie antywirusowe online nie zaszkodzi a wręcz jest wskazane

http://www.mks.com.pl/skaner/