Restarty na Radku x300 Se

Witam, na początek chciałem się przywitać, bo jestem nowy na forum. I jak pewnie większość nowych przychodzę z problemem, a mianowicie:

Posiadany przeze mnie komputer o konfiguracji:

Płyta główna : ASUS M2A-MX

Procesor : Sempron LE-1250 2.2 Ghz

Ram : 2x Samsung 512Mb 667mhz

Grafika : Sapphire Radeon x300 se 128mb PCI-E

Dźwięk : SB Audigy SE

LAN : D-Link RangeBooster N 650 DWA-547 PCI

Zasilanie : I-Box 350 W (niestety)

Wyłącza się (efekt jak przy naciśnięciu reset - nagle pojawia się czarny ekran i komputer uruchamia się ponownie) po jakichś 2, 3 minutach gry w Armies Of Exigo(w nic innego aktualnie nie gram).

Sterownik do Grafiki mam nowy, ale z jakiegoś powodu Catalyst mówi mi, że sterowniki nie są aktualne. Program Trixx do OC, tez mówi mi, że nie obsługuje takiej karty. Oba programy pochodzą ze strony ATI. Mam podejrzenie, że wbudowany Radek X1200 mi psuje krwi, ale nie ma specjalnie gdzie go wyłączyć w biosie (a przynajmniej ja nigdzie takiej opcji nie widzę).

Oprócz tego Radek dość mocno się grzeje, a jest wyposażony fabrycznie tylko w radiator i blisko niej jest dźwiękówka, także też im tam dość duszno.

Zasilacz wcześniej nie sprawiał żadnych problemów.

PS. Zestaw, jak widać, jest typowo ekonomiczny, był kupowany i składany na doraźną potrzebę z dostępnych od ręki środków.

Z góry dzięki za pomoc.

kingofthewood ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif