Restarty+usługa,której nie ma

MkS_Vir Monitor -ciągle pojawia się w Dzienniku błędów,nie mogę go znależć.Kiedyś w czasie problemów z instalacją skanera on-line Mks_vir znalazłam jakieś info,żeby zainstalować biblioteki z Mks i pobrałam je.Potem w dodaj/usuń pojawił sie wpis od w/w programu ale walcząc z obecnymi problemami zw. z restartami odinstalowałam wszystko co dot.Mks,łącznie ze skanerem.Oprócz tego są jeszcze informacje jak na screenie.Komp chodzi jak już sie włączy ale po nocnej przerwie,przynajmniej są 2 restarty,zanim uda sie go uruchomić.Sprawdzałam wczoraj CHKDSK-poprawność plików-były błedy-

Ntfs Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie do użytku. Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie C:.  


13 lutego 2006 LoadPerf Występująca w rejestrze wartość ciągu nazwy licznika wydajności jest niepoprawnie sformatowana. Nieprawdziwy ciąg to 3336, nieprawdziwa wartość indeksu to pierwszy wpis DWORD w sekcji danych (Data), a ostatnie prawidłowe wartości indeksu to drugi i trzeci wpis DWORD w sekcji danych.

Dziś mam takie info jak na screenie.

27 lutego 2006 DCOM Model DCOM odebrał błąd „%1058” podczas próby 


uruchomienia usługi upnphost z argumentami „” w celu uruchomienia 


serwera: {204810B9-73B2-11D4- BF42-00B0D0118B56}  


Service Control Manager Nie można uruchomić usługi NEC PCI to USB 


Enhanced Host Controller z powodu następującego błędu: Nie można 


uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ 


nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.  


Service Control Manager Nie można uruchomić usługi MkS_Vir Monitor z 


powodu następującego błędu: System nie może odnaleźć określonej 


ścieżki.

Mam pytanie w związku z tym-czy to ewidentne błędy systemowe są przyczyną restartów?Czy też mogą być sprzętowe?Jak systemowe to wezmę się za format(komp 2 lata bez formatu).

myślę, że tak