Restarty w grach

Witam. Mam problem z restartami kompa przy wczytywaniu zapisanych stanów gier (Crysis, Assasin Creed). Mam nowe stery do grafiki. Bardzo proszę o radę.

Athlon X2 5600+, Radeon 4850, 2 GB RAM, Chieftec 500 W, Vista Home Premium 32 bit.

Pozdrawiam.

Jakie temp. ? Idle/stres

To chyba nie kwestia przegrzewania karty, bo wszystko jest ok w trakcie gry, natomiast restart następuje przy włączaniu gry przy zapisanym stanie gry. Pozdro.

Dzieje się tak w jednej grze ? Może za mało ramu bo vista zjada 800mb i gra nie wyrabia ?

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Terratom , może nie trzymane są napięcie, bo jakby była wina karty to pojawiłby się wpierw artefakty.

a jaka masz płyte głowna, bo wiem, że własnie są problemy z tymi kartami na MSI.

Plyta Gigabyte GAMA78GM S2H

A gdzie piszę, że karta od MSI ?

4850 Gigabyte. Zastanawiam się, czy to nie Vista :x Może ktoś ma jakiegoś pomysła ?

nie mowiłem że karta MSI tylko na płytach MSI. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Radzę wziąć dodatkowe lekcje polskiego zamiast siedzieć godzinami przed komputerem.