Restarty związane z kartą graficzną

Witam, chciałem uruchomić u znajomych nowy komputer, wszystko podłączyłem jak należy (podobno był sprawdzany w sklepie, czy działa), ma on zintegrowaną kartę graficzną ,ale również kartę graf. Galaxy, monitor jest LCD więc żeby podłączyć go po kartę zastosowałem adapter ( DVI-I/VGA) ponieważ kabel do monitora był tylko VGA. Wszystko tak podłączone podobno w sklepie działało, jednak nic bardziej mylnego - komputer ładnie się włączy, zaczyna ładować Windowsa lecz pod koniec ładowania wyświetla się przez ułamek sekundy niebieski ekran i komputer się restartuje, i tak w kółko (nie da się zobaczyć nawet co jest na tym niebieskim polu śmierci napisane ponieważ znika za szybko). Proszę o pomoc.

W panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia odznacz automatyczne uruchamianie po awarii

Pozwoli to Tobie na zobaczenie tego bluescreena. Najważniejszy jest kod błędu oraz to co go spowodowało.

można jeszcze prościej przed startem systemu wcisnąć f8 i wybrać opcję by komputer nie resetował się po błędzie związanym z bsod-em.

Nie dostane się tak daleko, nawet tryb awaryjny nie chce się włączyć ponieważ dzieje się tak samo jak z normalnym ładowaniem systemu, tzn restartuję się cały czas…

a czy ty w ogóle przeczytałeś mój post ?? nie trzeba uruchomić systemu by wył resetowanie po wystąpieniu błędu !!