Return To Castle Wolfenstein - czy się uruchomi

Byłem na tej stronie, ale klikam w przycisk ale nie chce się uruchomić.

Na forum był już podobny temat - nie mogę znaleźć tego wątku i tam był problem z uruchomieniem gry ponieważ był “brak” API Vulkan - nie do końca pamiętam, o co tam chodziło. Zamierzam kupić tą grę, ale obawiam się, że też będę miał takie problemy. Boje się, że mam “za mocny sprzęt” dla tej gry.

Rekomendowane: Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1057

Szkoda że od końca zaczynasz omawiać problem.

Podaj może pełną specyfikację techniczną komputera i oprogramowanie z którego korzystasz ^^

Podaje dane:
Płyta główna - Gigabyte F2A88XM-D3H rewizji nie podam, bo zamiast wersji są tylko dwa x.x
Procesor - AMD A10-7850K Kaveri Radeon R7
RAM - DDR3 2x4 GB Corsair
Karta gafiki - Nvidia GeForce GTX 960 Gaming
System operacyjny - Windows 10

Ten wątek dotyczył nowej gry Wolfenstein. Ty się pytasz o “Return To Castle Wolfenstein” z 2001 roku. Nie pomylileś się może ?

Nie. Chodzi mi o grę Return To Castle Wolfenstein ten stary z 2001 roku, a z tamtym wątkiem to może się pomyliłem - już niepamiętam

Jeśli chodzi o specfikację to nie masz sie czym martwić. Pytanie jednak o system budzi wątpliwości, gdyż wiem że masa ludzi ma problem z uruchomieniem tego tytułu na Win10.

A jak spróbuje postawić RTCW na maszynie wirtualnej, to jako system gościa zainstalować Win XP czy Win7 - oryginalne?

WinXP.