Return to Castle Wolfenstein misja3(forest) z ciezarowka

W misji forest w lesie przeszedlem wszystko wybilem wszystkich niemców i zostawiłem jednego przy wjezdzie do bazy rakietowej zniszczyłem wszystko włacznie z alarmami wchode do ciezarowki i mam napis Objectives 3/4

Nie wiem co mam zrobic… szukałem w sieci i inne osoby też maja ten sam problem… HELP ME!

A zabrałeś tą taką snajperkę z jakby lunetą noktowizyjną?

Leży na południe od wrót do bazy.

A,niepamiętam już trzeba było nacisnąć M lub N,żeby wyświetliła ci się taka książeczka z celami misji,sprawdź. :slight_smile:

Zabranie tej snajperki to jeden z celów misji.

PS:Wcale nie trzeba było wybijać wszystkich Niemców.

W dużej szopie (garażu) jest secret area. Wchodzisz do niej w ten sposób: w narożniku ogrodzenia wskoczyć na skrzynie/płot/dach baraku z niemcami/ wejść na przewód przeciągnięty pomiędzy barakiem i garażem/wskoczyć na dach. Może o to chodzi? :mrgreen:

Nie,nie Secret area nie mają nic wspólnego z celami misji,to tylko jakby "ciekawostki. :mrgreen:

W każdym razie,gdy ja przechodziłem grę to kompletnie olewałem secret areas i przechodziłem jakoś wszystko bez tego :slight_smile:

musisz zdobyć karabin OSA Snooper, który wylądował w desancie niedaleko tej bazy

No,czyli tak ja mówiłem :slight_smile:

Tylko zapomniałem nazwy tej strzelby. :mrgreen:

Hmm… Ja używam kodów na broń(wszystkich rozwalam z bazuki :lol: ) i nie moge już zabrać żadnej broni bo mam ich już pod dostatkiem.

Może w tym tkwi problem… da sie jakoś pozbyć wszystkich broni(przy pomocy kodu czy cos) :?:

nie wpusywać podczas misji :lol: Starczy god i notarget