Return To Castle Wolfenstein:Nie moge przejść misji forest

Witam!Nie mogę przejść tej misji forest w wolfensteinie.Próbowałem z kodami trainerami itp.a nic nie pomaga.Czytałem też różne solucje oglądałem gameplaye tej misji i nic nie pomaga.Zawsze coś się skiepści.Ściągałem sav’y ale nie chcą działać.Co ja mam teraz robić? Jak przejść tę misje?Kiedyś przeszedłem ją bez problemu a teraz…du**.

To jest chyba pierwsza “cicha” misja. Nie wolno podnieść alarmu i nie wolno zabić Niemca, który ma podnieść szlaban, by wypuścić ciężarówkę. Być może go zabijasz i dlatego nie możesz jej ukończyć.

Na początku używaj do zabijania Stena, aż dojdziesz do pierwszej wieży, tam rdzę wejść z nożem, to samo na następnych wieżach. Potem, gdy zdobędziesz już ten karabin snajperski, nie używaj go, nie ma to sensu, powróć do Stena, używaj go też po wejściu do bazy. Chyba, że twój problem polega na tym, że jesteś już w bazie, tylko z jakiegoś powodu chwilę przed dotarciem do ciężarówki, z jakiegoś powodu misja się nie udaje (nie ma alarmu). Wtedy najlepiej szybko biec i zabijać wszystko, co stanie Ci na drodze.