Return to castle wolfenstein problem z uruchomieniem

Witam wszystkich

Mam problem z włączeniem gry otóż podczas uruchamiania pojawia sie na konsoli owy tekst: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem. Czytałem że trzeba zainstalować nowsze sterowniki lecz chciałbym odpalić grę na laptopie i nie mam zbyt nowoczesnych części a co z tym idzie nie ma już nowszych sterowników. Oto wyposażenie mojego lapa

K graficzna Nvidia Geforce 2 go (microsoft corporation) 32mb

Procek Intel pentium 4m 1700 MHz

Płyta główna Intel Sheeks

Sterowniki do karty graficznej (sprawdzałem na stronie nvidi) posiadam takie stery.th.jpg

Chciałem instalować nowsze sterowniki lecz instalator mówi mi że program instalacyjny nvidi nie może znaleść zgodnych sterowników z aktualnym sprzętem.

Jeśli ktoś wie o co chodzi bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam.

Wgraj 77.77. Albo najnowsze LEGACY.

Problem w tym że na stronie nvidi nie ma sterowników dla mojej karty (może coś przeoczyłem). Jest tylko odpowiednia zakładka przy wyborze serii produktu i tam muszę zaznaczyć opcję “geforce 200m series (notebook)” tylko że te stery nie pasują bo kreator zamyka program. Co mam rozumieć przez najnowsze legacy??? :oops:

Jak masz wybór karty graficznej, wybierz Legacy. I nie używaj kreatora.

Ult1me orientujesz się może pod jaką serię produktu na stronie nvidii pasuje moja karta graficzna czy będzie to 256 series czy TNT and TNT2 series??(typ Legacy tak jak radziłeś). Z góry dzieki.

Nie ma po prostu GF2?

To są te 77.77. Na nich zawsze gram, są pewne dla RtCW, aczkolwiek stare. http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_77.77.html

Ult1me wielkie dzięki za fatygę wszystko już gra. Pozdrawiam!