RevoUninstaller po odinstalowaniu Winpcap jest mniej miejsca

Odinstalowałem programem Revouninstaller program winpcap a zamiast mieć więcej miejsca na dysku c jest mniej. Dlaczego ?

Tak się dzieje, gdy system tworzy punkty przywracania podczas odinstalowania wielu aplikacji, ale nie wszystkich. Gdy w opcjach folderow odznaczysz ukrywanie chronionych plików i folderów, oraz zaznaczysz pokazywanie ukrytych plikow i folderów, to klika się zwykle na dysk lokalny C i tam jest taki folder System Volume Information i najeżdżając kursorem wyświetla się ramka informacji o tym, ile “waży” folder w MB. Możesz mieć tych punktów przywracania bardzo dużo, a niektóre, to nawet ponad 100MB. W takim przypadku, jeśli system zachowuje się OK, to należy zrobić nowy punkt przywracania. Masz to w pomocy i obsłudze technicznej. Potem trzeba uruchomić ccleanera, opcja narzędzia, przywracanie systemu. Wyświetlą się wszystkie punkty przywracania i można usuwać po kolei wszystkie, oprócz ostatniego, którego sam zrobiłeś. Jest to ważne, gdy wiemy, że system dobrze działa, bo ten program, co odinstalowany, to jest on plikach i folderach w punktach przywracania z okresu, gdy program działał.

Revo nie sprząta w punktach przywracania. Nawet, gdy odinstalowuje się szkodniki i sprząta po nich, to przez punkt przywracania one na nowo się meldują.

Przybyło Ci w punktach przywracania. Gdy odinstalowałem office, to w jednym punkcie przywracania miałem ponad 1GB.