Rezerwacja Windows 10

(s-p-i-n) #1

Witam posiadam Windows 7 home premium 64 bit system postawiony na świeżo, zarezerwowałem aktualizację do windows'a 10 jeszcze przed formatowaniem, a teraz już mi nie zainstalował Windows Update tej aktualizacji, która odpowiada za rezerwację Windowsa 10 i pytanie czy ona jest zarezerwowana czy nie?

(GamerPL) #2

Jest ale będziesz miał możliwość w dniu premiery dopiero ew użyć preparewin7toupgrade.exe

(Jan0506) #3

U niektórych użytkowników informacja o aktualizacji do Windows 10 może pojawić się później. Ja sam po formacie trochę czekałem, aż wspomniany komunikat do mnie “wróci”.

(s-p-i-n) #4

Jak wróci to na nowo kolejkę zaklepujesz?

Ja ikonki nie mam po zainstalowaniu Windowsa 10. Zaraz po instalacji Windowsa, w trakcie konfiguracji komputera, miałem okienko z informacją, czy chce zarezerwować i to wystarczy.

(Microsoft Me Polska) #6

s-p-i-n, jeśli dokonałeś rezerwacji systemu Windows 10, po premierze systemu otrzymasz komunikat o możliwości przeprowadzenia aktualizacji systemu.

(Piotrek Pavl) #7

U mnie na Win7pro cały czas jest w trayu ikonka aktualizacji do Win10. Pojawia się natychmiast z usługą GMX.exe po aktywacji online. Formata robiłem już 3 razy (zmiana na SSD).