Rezerwacja Windows 10

Witam posiadam Windows 7 home premium 64 bit system postawiony na świeżo, zarezerwowałem aktualizację do windows’a 10 jeszcze przed formatowaniem, a teraz już mi nie zainstalował Windows Update tej aktualizacji, która odpowiada za rezerwację Windowsa 10 i pytanie czy ona jest zarezerwowana czy nie?

Jest ale będziesz miał możliwość w dniu premiery dopiero ew użyć preparewin7toupgrade.exe

U niektórych użytkowników informacja o aktualizacji do Windows 10 może pojawić się później. Ja sam po formacie trochę czekałem, aż wspomniany komunikat do mnie “wróci”.

Jak wróci to na nowo kolejkę zaklepujesz?

Ja ikonki nie mam po zainstalowaniu Windowsa 10. Zaraz po instalacji Windowsa, w trakcie konfiguracji komputera, miałem okienko z informacją, czy chce zarezerwować i to wystarczy.

s-p-i-n, jeśli dokonałeś rezerwacji systemu Windows 10, po premierze systemu otrzymasz komunikat o możliwości przeprowadzenia aktualizacji systemu.

U mnie na Win7pro cały czas jest w trayu ikonka aktualizacji do Win10. Pojawia się natychmiast z usługą GMX.exe po aktywacji online. Formata robiłem już 3 razy (zmiana na SSD).