Rezygnacja z neostrady

z powodow zdrowotnych, nie bylem w stanie wypowiedziec umowy we wczesniejszym okresie i umowa zostala mi automatycznie przedluzona o nastepne 12 miesiecy :evil: . SLyszalem, o tym ze do 1 sieprnia moge wypowiedziec umowe bez zadnych kosztow? czy to prawda? moze troche to przyblizyc jesli cos wiecie? na stronach tpsy malo sie mozna dowiedziec

zadzwon na bezpłatną infolinie 0800-102-102 i tam opowiedz swój problem i napewno ci wszystko wytłumaczą.

Jeżeli o nastepne to możesz zrezygnowac w każdej chwili.

Oczywiscie z miesiecznym wypowiedzeniem.

ja nie rozumiem za bardzo:

zawsze myślałem i dalej myślę (nawet pani w TP mi tak powiedziała niedawno) iż jeśli nie wypowie się umowy miesiąc przede to ta nie przechodzi na kolejny rok, tylko na czas określony (a więc i większy abonament) - w tej sytuacji mozna zrezygnować (miesiąc wcześniej trzeba złożyć rezygnację) bez żadnych opłat i konsekwencji :wink:

Na czas nieokreślony, ale dobrze mówisz. :smiley:

zapomniłem przedimka: oczywiście chodzilo mi o to ze w takim przypadku umowa przechodzi na czas nieokreślony

Ja też tak miałem i wpadłem na czas nieokreślony i na wyższą opłatę i musiałem podpisać aneks do umowy na kolejne 12 miesięcy i wtedy wróciłem na niższą opłatę za neo.