Rezygnacja z telefonu i neostrady

Witam. Chcę zrezygnować z telefonu TP i neostrady, tylko nie wiem jak do nich napisać. Czy istnieje jakiś wzór takiego pisma na rezygnacje neostrady i telefonu? A jeśli nie, to czy ktoś z was już miał tak rezygnację i mógł mi podpowiedzieć jak to napisać :slight_smile: Chcę aby z końcem sierpnia odcieli sygnał internetu i telefonu. Z góry dzięki :slight_smile: Pozdrawiam

Zajrzyj do tego postu (tam są podane linki do wzorów):

jak-rozwiazac-umowe-neostrade-koncem-umowy-t408608.html

Poza tym najlepiej jeszcze przejść się do Telepunktu. Obawiam się też, że z końcem sierpnia to nie będzie możliwe, bo musiałbyś to złożyć pod koniec lipca. Zajrzyj też do umowy, jeśli zrywasz umowę przed końcem trwania, mogą być nałożone kary umowne.

Mi się umowa na neostradę kończy 30 września :slight_smile:

Czy nikt nie wie ze jest taki numer 19393 dla TP posiadaczy?? tam wszystko powiedzą w miarę i za darmo.

Mogę się mylić, ale wystarczy wysłać pocztą lub fax-em ważne aby 30 dni przed końcem umowy lub kiedy chcemy by się skończyła umowa. liczy się data wpływu do nich nie wysłania. W treści listu wystarczy podać swe dane itp i że rezygnuje z waszych usług z dniem itp. pow wysłaniu sprawdzić telefonicznie czy doszło. taką wiadomość można już wysłać na początku umowy do nich heheh :smiley: