Rezygnacja z telefonu i neostrady

(Zbysiek4) #1

Witam. Chcę zrezygnować z telefonu TP i neostrady, tylko nie wiem jak do nich napisać. Czy istnieje jakiś wzór takiego pisma na rezygnacje neostrady i telefonu? A jeśli nie, to czy ktoś z was już miał tak rezygnację i mógł mi podpowiedzieć jak to napisać :slight_smile: Chcę aby z końcem sierpnia odcieli sygnał internetu i telefonu. Z góry dzięki :slight_smile: Pozdrawiam

(marcin82) #2

Zajrzyj do tego postu (tam są podane linki do wzorów):

jak-rozwiazac-umowe-neostrade-koncem-umowy-t408608.html

Poza tym najlepiej jeszcze przejść się do Telepunktu. Obawiam się też, że z końcem sierpnia to nie będzie możliwe, bo musiałbyś to złożyć pod koniec lipca. Zajrzyj też do umowy, jeśli zrywasz umowę przed końcem trwania, mogą być nałożone kary umowne.

(Zbysiek4) #3

Mi się umowa na neostradę kończy 30 września :slight_smile:

(Karolekc5) #4

Czy nikt nie wie ze jest taki numer 19393 dla TP posiadaczy?? tam wszystko powiedzą w miarę i za darmo.

Mogę się mylić, ale wystarczy wysłać pocztą lub fax-em ważne aby 30 dni przed końcem umowy lub kiedy chcemy by się skończyła umowa. liczy się data wpływu do nich nie wysłania. W treści listu wystarczy podać swe dane itp i że rezygnuje z waszych usług z dniem itp. pow wysłaniu sprawdzić telefonicznie czy doszło. taką wiadomość można już wysłać na początku umowy do nich heheh :smiley: