Rezygnacja z usług TP

Witam rezygnuje z telefonu i Neostrady,na rzecz szybszego internetu radiowego z Voip. TP była mi wstanie zaproponować 2mb (mam słabą linię) do tego nielimitowany Voip z pakietem podstawowym TV za 104zł ,umowa na dwa lata,w pakiecie podstawowym jest większość kanałów z naziemnej telewizji cyfrowej,więc się nie zgodziłem.I tu moje pytanie ,bo zastanawiam się nad kupnem bramki Voip.Czy TP może po otrzymaniu rezygnacji,coś specjalnego dać,np: pakiet witaj HD w tej cenie 104zł,czy raczej podchodzą z ulgą do takich rezygnacji,i dalej proponują odgrzewane kotlety jak dla wszystkich.Jeśli ktoś miał podobną sytuację proszę o informację,bo mamy okres w którym są ceny promocyjne,i nie wiem czy się zaopatrzyć w bramkę VOIP oraz Router.Sama instalacja takiego internetu 5 GHZ z anteną i kablem będzie kosztowała 149zł (czy taka cena to dużo),chodzi mi jakie inni biorą ceny za taką instalację,sygnał mam mieć na Full,ładny widok na maszt nadawczy a odległość,niecały kilometr.

Z moich doświadczeń i obserwacjo od TP raczej niczego po promocji nie wyciągniesz, co raku składam wypowiedzenie, w tym przedłożyłem 2 dni przed końcem (wypowiedzenia) nic to samo, a nawet co nie którzy konsultanci chcieli mi wcisnąć droższa opcje taka sama w sumie, z uzasadnieniem ze tej co ja chce to nie ma.

Ja tez mam radiówkę u siebie ale z tego co się dowiedziałem to, narzekają na nią, ci co sporo ściągają hehe

Także zobacz u kogoś kto ma jak to z nia jest u ciebie.

G. prawda.

Narzekać na radiówkę można ze względu na fatalne pingi.

Dzięki za odpowiedzi,większy ping raczej mi nie będzie przeszkadzał.Bo nie gram przez internet,a internet będę miał pół doby 2mb,a pół 4mb.Przy czym z gwarancją prędkości,a do tego z VOIP koszt 10zł taniej miesięcznie niż podobny plan 2mb+VoIP w TP :smiley: .Tak ze przez te dwa lata koszty się zwrócą,niby mieli coś poprawiać,ale nadal mam tłumienie 45db.Z tego co widzę to sporo antenek radiowych w okolicy,kolega nie narzeka a nie odbiera sygnału z głównej bazy.Ja mam widok na główna bazę tej sieci ,zamiast wstawić szafę ONU.Pozostaną niedługo TP same słupy bez abonentów :stuck_out_tongue: .

Ja nie gram, a bardzo mi przeszkadza.

sunbeam96 wiem jak za wysoki jest,to gorsze wczytywanie jest stron itp.Ale na http://www.speedtest.net/ mam 119ms oraz 1.52 Mb/s a kolega 135ms oraz 2.12 Mb/s.Więc dla mnie różnica raczej może nie być zauważalna.

Ja również mam internet radiowy 5 GHz i na pingi nie narzekam. Średnio około 35-40ms czasami mniej. Prędkość 2Mb a od godz. 23 4Mb, przy czym podczas zmiany prędkości o 23 przez 2 minuty spokojnie wyciągam 12-14Mb, więc możliwości na więcej są. Wracając do tematu za instalacje tej radiówki płaciłem 150zł (Ubiquiti Nanostation M5 loco + kabel), czyli tak samo jak u Ciebie. No i nie licz na to, że TP zaoferuje Ci coś lepszego.