RICOH EncryptEase CD-R

sprzedam

(Kamilekxp) #1

Witam

Do sprzedania mam dwie płyty RICOH EncryptEase CD-R .

EncryptEase to system zabezpieczania danych zapisanych na płycie CD-R. Składa się on z dwóch elementów znajdujących się na nośniku CD-R zawierającym nagraną wcześniej sesję z programem dekodującym i kompresującym oraz część nagrywalną na której użytkownik może umieścić własne dane. Plusem takiego rozwiązania jest niezależność od zainstalowanego oprogramowania, gdyż na płycie i tak zawsze dostępna będzie aplikacja.

Płyty są jedyne w swoim rodzaju, pozwalają bardzo dobrze zabezpieczyć swoje dane. Tak jak napisałem w tytule owe płyty są na polskim runku komputerowym niedostępne.

Płyty EncryptEase w tej chwili dostępne są tylko i wyłącznie w sklepie firmy RICOH. Za paczkę pięciu płyt RR należy zapłacić 34.00 EUR, także cena jednostkowa płyty to 6.80 EUR co przy obecnym kursie daje ~25 zł za sztukę !!

Więcej informacji na ten temat tych płyt znajdziecie pod tym adresem: http://www.ricoh.com/media/cd-r/rr.html"]http://www.ricoh.com/media/cd-r/rr.htm

Zapraszam również do testu produktu w serwisie CDRlab.pl, który znajdziecie tutaj : http://cdrlab.pl/article_strona_2927_1.html (produkt dostał ocenę 5/5) .

2001ka3.th.jpg