Ripowanie DVD do 1 pliku-czym?

Cześć.

jako że od ponad miesiąca wykonuję kopie zapasowe moich danych(muzyka, filmy i gry) przyszedł czas na filmy. Konkretnie chciałbym mieć je w 2 wersjach: 1 plik AVI oraz obraz płyty. O ile obraz ISO raczej nie będzie problemem(Daemon Tools albo UltraISO chyba sobie poradzą) o tyle z konwersją do avi mam problem(?) bo konwertery ripowały mi pliki do formatu VOB i takich plików jest kilkadziesiąt. Wiem, że to błaha sprawa i trochę to żałosne, ale nie znalazłem odpowiedniego programu, który by cały film zripował do avi (DBDFab HD Decrypter daje do VOB, a inny nie mógł poradzić sobie z zabezpieczeniami płyty). Proszę o doradzenie odpowiedniego programu do takiej konwersji, może być freeware lub, jeśli to miałby być komercyjny produkt, to najlepiej 30 dniowy trial.

Od razu też zaznaczę, że wszystkie filmy, które chcę zgrać są oryginalne i mają być tylko do mojego prywatnego użytku, a nie do rozprowadzania ich “dalej”.

Pozdrawiam

Może ten program Ci podpasuje: http://www.giveawayoftheday.com/winx-dv … latinum68/ Płatny, ale akurat jest w promocji za darmo.

Dzięki Cedar, zaraz go wypróbuję :wink: