RisikTool.Win32.Reboot.f

witam ponownie!

nadal mam problemy z polska czcionka podczas pisania w sieci. skanowalem juz wszystkim i nic. ale teraz sciagnolem Comodo i on znalazl mi takie cacko jak w temacie. proba wyleczenia sie nie powiodla wiec dalem go do kwarantanny. teraz pytanie - czy to jest przyczyna moich klopotow,

daje łogi

combo

HJT

i na koniec prosba … POMUZCIE! !!

Jeszcze spróbuj automatu

Pobierz program SDFix

Gutek2222

z fixować

usunąć

a to mi sie nie podoba…

daruj sobie takie wstawki

02 kosmetycznie można zafixować to po Windows Live Messenger

  • a mi się to podoba yo jest od Comodo

od Pandy

zrobilem wg wskazowek, przeczyscilem rejestr i przyznaje ze net chodzi zdeczdowanie szybciej, ale … no wlasnie co z ta czcionka! daje log z combo po wzkonaniu wskazowek

Złączono Posta : 21.09.2007 (Pią) 12:23

comodo juz nic nie wykrywa, pozostala klawiatura, jest jakby rozstrzelona np polskie czcionki sa pod klawiszami znakow obok Enter o co chodzi, a moze to awaria klawiatury

Dodatkowo: Pobierz program SDFix

raport sdfix

klawiaturty nie mam innej i nie mam gdzie pozyczyc.

ale dlaczego w Word-ie jest wszystko cacy a w internecie nie dziala, moze cos wlaczylem niechcacy

Jaka przeglądarka używana? - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … zcion*+ie7

uzywam tylko i wylacznie firefoxa.

wywalilem juz service paka, autopatchera i wszystko co instalowalem, przywracanie systemu tey nic nie daje, grzebalem w ustawieniach, opcjach i nic, brak polskich znakow.

niestety nie mam juz czasu, jutro musze zrobic tygodniowy raport, a bez polskich znakow jest to niemozliwe.

wiec jednak bez formata sie nie obejdzie

dziekuje wszystkim ktorzy zainteresowali sie moim problemem, szkoda ze nie dalo sie go rozwiazac, ale i tak dzieki i pozdrowienia z pieknzch Mazur