Rising Internet Security 2009- czy ktoś to ma? Opinie

Rising Internet Security 2009- czy ktoś to ma? Czy to jest wartościowy pakiet zabezpieczeń- antywirus, firewall i antyspyware? Czy jest lepszy od avasta? Zrobiłam test za pomocą PCSecurity Test i Rising wcale nie zareagował, skuteczność ochrony 70%. Przy avaście- 100%. Będę mieć ten pakiet zabezpieczeń przez rok- został dodany do pewnej gazety i chciałabym znać Wasze opinie.

wiesz zawsze możesz go mieć ale ja bym mu nie ufał. ja i moja dziewczyna korzystamy ze znanych firm

NIS 09

a ja KIS ESS avast itp

Ja bym tego wogóle nie instalował. Jest to twór Chiński. Mało skuteczny. Antywirus kiepski a firewall to dno. Polecam Avast! + Zone Alarm Free

Program ceniony i używany przez różne korporacje państwowe w azji i europie.W Polsce mało znany ale to już się zmienia.Antyvirus skuteczny i bardzo lekki.Moim zdaniem warto bo to jest kompletny pakiat i wart uwagi.60 milionów użytkowników na świecie używa pRodukty tej firmy to czyli coś znaczy.

Zobacz golego gdzie jest ten twój zone http://www.matousec.com/projects/proact … esults.php .I co z tego że chiński?

Zone jest w tabelce wyżej niż Rising. Osobiście używam CIS ale nie polecam początkującym. Zone Alarm używałem 6 lat. Nigdy nie miałem z nim problemu. Co do tych 60 mln. To mało biorąc fakt, że te ~58 mln to Chińczycy :stuck_out_tongue:

no ale w urzędach byle czego nie wciskają.To jest płatny pakiet a nie darmowy antyvirus.Wersje 22 to sa kompletnie różne niż ta 21 która była lipna.Ale wiadomo każdy używa co mu się podoba.Z firewalli to teraz najmniej obciążający i b.dobry to outpost free którego można spolszczyć.Comodo również bardzo dobry lecz tak jak piszesz dla początkujących to byl by za skomplikowany już sama konfiguracja to masakra.A co do testu to zone ma 11%

Dodane 08.06.2009 (Pn) 18:13

a teraz jest fajna promocja na EarthLink Protection Control Center za free licencja do 13listopada 2010 legalnie .Ten pakiet to kaspersky is 7 tylko skórką.Jak coś to pisać na PW

O to chodzi, że w urzędach marnotrawi się pieniądze publiczne. Urząd kupi i gówienko w papierku byleby ktoś zarobił.

to nie polska że acravir wciskają he

Dozamet1 , jak pobrać kaspersky is 7 z EarthLink

http://www.earthlink.net/software/staysafe.faces tylko to jest po angielsku ale można spolszczyć dając jeżyk pl z kaspra 7

Zrobiłam test za pomocą PCSecurity Test i okazało się, że dwa firewalle zapewniają mniejsze bezpieczeństwo- nawet wtedy, gdy był włączony tylko jeden. Nie odinstalowałam Zone Alarma, bo Rising Internet Security nie wykrył go w czasie instalacji. Antywirus w teście uzyskał 70%. Zapora- tyle samo. Co do modułu antyspyware w Rising, to wcale nie reagował w czasie testu. Jak zwykle Spyware Terminator się dobrze spisał i wynik w teście wynosił 100%. Stwierdziłam, że lepszy jest znany darmowy program antywirusowy niż nieznana wersja komercyjna i na powrót zainstalowałam avasta. Avast jest lepszy od Rising.

70% wykrywalności to tragedia. To będzię z kilkadzięsiąt tysięcy nie wykrytych zagrożeń!