RMF FM - jaki jest znak, że wygrałeś w konkursie?

Witam,

Czy ktoś z Was może wie, jak RMF FM daje znać o wygranej?

Czy jest łączona taka osoba z jakąś osobą, czy jakiś komunikat zostaje wymówiony?

Wczoraj miałem ciekawe zjawisko, dlatego chcę się upewnić… nie będę na razie opisywał, żeby nie było to źle wykorzystane, by ‘zrobić sobie ze mnie jaja’

Drugie pytanie, najważniejsze: jak wygląda sprawa z danymi do wysyłki nagrody dla słuchacza? Czy jest on że tak powiem “namierzany”, czy musi je podać sam?

Dodam tylko, że bardziej jestem za ‘namierzaniem’, bo np. w programach interaktywnych wygrywa czasami po kilkadziesiąt osób - więc trochę by to zbieranie danych im zajęło - po drugie - kiedy by mieli to robić? Ale z drugiej strony - to trochę niemożliwe, może się mylę?

EDIT: pytam o to tutaj, gdyż RMF nie odbiera telefonów, mimo, że próbuję niemalże cały dzień się do nich dodzwonić… dzwoniłem pod 012 2 000 000 (kontakt ze słuchaczami) również na który to numer trzeba było dzwonić, by wygrać…

Witaj, a czy Ty jesteś w 100 % przekonany o swoim zwycięstwie?

Jesli tak to IMO dobijaj się bez przerwy do nich telefonicznie, szukaj na stronie innego kontaktu- jeśli przez tydzien ot nie przyniesie skutku, pofatyguj się i jedź do nich osobiscie do studia. Jesli fajna nagroda- szkoda jej zmarnować.

Powodzenia!!

nie jestem pewien, chcę się upewnić i w ogóle zastanawiam się, czy nie popełniłem błędu…