RMVB na DVD

Witam.

zaczne od tego ze szukałem już na całym forum i znalazłem tematy na których było opisane to i owo… ale nie ma tam tego czego szukałem więc postanowiłem napisać nowego posta… mianowicie mam problem z przeróbką rmvb…

Chciałem przerobić rmvb programem RMVB2AVI na plik avi i odtworzyc go na DVD (w razie co moje dvd odtwarza inne pliki avi :slight_smile: ) ale gdy przerobilem go i nagrałem to gdy odtwarzałem na odtwarzaczu DVD to obrazu niebyło tylko dzwięk leciał tak jak powinien… a obraz był czarny… czy zrobiłem coś żle? moze jakimś innym programem powinienem spróbować przekonwertować na avi… chyba ze to wina tego ze ten avi został przekonwertowany i nie bedzie dobrze odtwarzać na dvd…

z Góry Dzięki :slight_smile:

Vin Avi Video Converter lub Total Converter … pierwszy jest licencyjny (płatny), z drugim nie miałem do czynienia :slight_smile:

pozdrawiam

potrzebny mi program do przerobki RMVB na avi lub inny plik który powinienem odtworzyc na odtwarzaczu DVD ale bez zadnych problemów jak wyzej podałem, a te dwa nie przetwarzaja RMVB na cos innego…

ojjjj … przetwarzają i konwertują wszystkie formaty :slight_smile:

prosto z RMVB na DVD itp… na 100%

pozdrawiam

:x

może chcesz spolszczenie :x