Rmvb -> wypalić -> odtworzyć w wolnym odtwarzaczu dvd

Mam pliki video z rozszerzeniem rmvb. Chcę je “przerobić” ak, aby mój Nero do wypalania je zobaczył, a wolny odtawrzacz dvd nie miał problemów z późniejszym odtworzeniu ich. Z góry dzięki.

Musisz je skonwertować np. do *.avi ale rozmiar pliku będzie ok 2 razy wieszy. Aby DVD nie miało problemu z plikami *.rmvb musi mieć DIVIX

I tu tkwi problem. DIVIX nie ma. Pozostaje konwertowanie. ALE! :confused: Zawsze to “ale”. Próbowalam. Nawet pare tematów cześniej padło moje pytanie o zmianetypu pliku rmvb na avi. Z niektórymi rm mogę sobie poradzić prosto: kasuję końcówkę. Nazwa.rm -> Nazwa.avi i normalnie czyta. Niestety nie wszystkie mają ową końcówkę. Potrzebny mi program. Ni znalazłam jednak dobrego. Albo dostawałam nietrafione, nieaktualne, albo próbne z efektami ubocznymi - wielki napis na środku. Zrezygnowana wypaliłam wersje z tym “big” napisem. I co? I to, że moje dvd ich nie czyta. Czemu? Pojęcia nie mam. Teoretycznie przekonwertowałam pliki na avi. POMOCY!

Gdybyś w przyszłości pytał :wink:

*rmvb na *avi

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88708

Jaki posiadasz odtwarzacz DVD ?? :?

Heh:) Temat założony przeze mnie:) LG V8806V

Połączenie odtwarzacza dvd i magnetowidu. I tak dla małego wytłumaczenia. Dvd ma DIVIX, ale mój Nero nie widzi tego typu plików. Ech… Próbowałam.

Zobacz tu

Patrzyłam i to nieraz. Niektóre nie podchodzą do mojego pokręconego komputera, a niektóre, cóż… należałoby zaktualizować ten spisik. Część stron zostala usunięta lub przeniesiona.

jeśli DVD ma DIVX to odtwarza RMVB ?

Raczej nie.

Nawet mogę zaryzykować stwierdzenie że na pewno :slight_smile:

Musisz dokonać konwersji na format który jest obsługiwany przez Twój odtwarzacz (np. divx)

nie ma odtwarzacza RMVB ,a szkoda powinni popracować nad tym:)