Roaming

Wyjechałem za granice i zapomniałem włączyć roaming.Teraz nie wiem jak go włączyć bo nie mam zasięgu.Mam Plusa komórkę Nokia 3100.

to musi aktywować operator, więc możesz to zrobić z poziomu www w e-boku plusgsm https://ssl.plusgsm.pl/ebok/s/index.vm?logout, ale nie wiem czy to przejdzie :frowning: na stronach www plusa masz możliwość kontaktu z biurem obsługi

Nie wiem jak tam się zalogować!A jest może jakaś inna mozliwość zrobienia tego w necie???

zadzwoń do biura obsługi klienta z tel stacjonarnego z miejsca w którym jestes, aktywują ci roaming od razu :slight_smile:

Teraz przez neta nic nie zrobisz do tego potrzebny jest kod który otrzymuje sie od operatora po uprzednim skontaktowaniu sie z operatorem na infolini,początkowy kod znajduje sie też na pierwszym rachunku, pierwsze logowanie jest stałym kodem a w następnym oknie pojawia sie prośba o podanie hasła ,hasło to jest za każdym logowaniem inne ,przesyła je operator sms-em zaraz po zalogowaniu i wtedy dopiero masz pełny dostęp do swojego konta , w twoim wypadku nie pozostaje nic innego jak skontaktować sie z operatorem za pomocą tel.stacjonarnego.