Robię przywracanie systemu i jest błąd jak wyłącze komputer to nadal jest przywracanie systemu i ze pliki mogą zostać uszkodzone

Witam mam laptop Lenovo chcialem zrobic przywracanie systemu bo źle zrobiłem ze zainstalowałem aktualizacje do sterownika karty sieciowej i jak zacząłem to robić to wyskoczył mi komunikat ze wystąpił błąd i że komputer zostanie uruchomiony ponownie i były procenty i od nowa się uruchomił i to samo i było można wybrać wyłącz komputer przejdź do windows poza tym mam windows 8.1 i nie chciałbym stracić żadnych plików

Proponowałbym Recovery odpalić oczywiście opcja bez pełnego formatowania.

Uruchom Przywracanie systemu w Trybie Awaryjnym https://www.youtube.com/watch?v=UDLJ5n8q5Ho - być może antywirus powoduje opisywany błąd

Dzięki za pomoc klikałem parę razy i się przywrócił ale mam problem z wifi ze ograniczone na 1 a na 2 wifi jest wszystko git ktoś pomoże ? ciągle mam ograniczone nawet nie ma przerwy tylko ciągle ten trójkącik żółty 

Do czego służy 1 a do czego 2 ? Opisz precyzyjnie co w ogóle masz na myśli.

1 wifi a 2 wifi bo jedno u siebie mi nie dziala a u braciaka jego dziala i bez ogarniczonego i wlasnie chce pomocy :slight_smile: