Robie Stronę I Mam Kilka Pytań :-D

Witam,

Robię stronę dla siłowni “Puma Fitness Club” we Wrocławiu. Głównie stronę zrobiłem używając programu “WYSIWYG” ale bawiłem też się w kodzie.

Strona ma jeszcze kilka błędów ale ogólnie jest ok chyba tzn. www.puma-fitnessclub.pl .

Mam już całe przekierowywanie maili itp ale mam jeszcze małe pytanie.

W dziale “Kontakt” chciałbym zrobić prostą formę zbudowaną z pola tekstowego i przycisku wyślij

Forma ma po kliknięciu przycisku wyślij automatycznie wysłać wiadomość na mój e-mail który podam w kodzie. Ogólnie chodzi o to że szukałem w Googlach ale większość takich form otwiera program pocztowy a ja chce żeby automatycznie po kliknięciu wysłała maila.

Widziałem już takie coś na kilku stronach ale nie mogę ich znaleźć.

Bardzo Proszę o Pomoc, ![-o<

Z Góry Dziękuje

http://php.net/manual/en/function.mail.php

Oczywiście takie elementy (jak mail ze strony) należy pozabezpieczać.

Ale ze strony *.html tego nie wyślesz, sam serwer też musi obsługiwać php, mieć włączoną funkcję mail() i jak tego maila wysłać.

Dodatkowo jeszcze do strony: Dlaczego

itd. po co ten podkreślnik?

No i oczywiście nie ma polskich znaków :wink:

Ok mail już działa wgrywam zaraz na serwer pliki, O nas bo tak mi kazali napisać.

Polskich znaków niema tylko na głównej stronie jakie było character set na polskie znaki bo na innych podstronach wysiwyg je jakoś sam se ustawił a na “O nas” nie

Chwilowo ze stroną będą się działy dziwne rzeczy bo wgrywam xD

Dodane 15.02.2010 (Pn) 22:28

Ok strona z formą na maile wgrana na serwer ale średnio trzeba 5min żeby wszystko spowrotem działało.

Dodane 15.02.2010 (Pn) 22:35

Ok nieważne są już polskie znaki i forma z mailem też teraz tylko czekać aż mi przyślą tekst na główną stronę i 250zł to kieszonki xD =D>