Robienie listy plikow na serwie

nie chce robic stronki takiej normalnej :stuck_out_tongue: tylko taka, ktora wyswietlalaby liste plikow i folderow jakies sie znajduja w katalogu.

tylko nie wiem jak do konca. napewno nie bede sie bawil w html. w trybie graficznym to mozna zrobci przeciez . tylko jakim programem?? jakims najprostszym chyba. pomozcie prosze:)

a moze jakis skrypt uzyc??? pomocy!:smiley:

aha. uzywam progsa Alacer (co prawda jest w nim modul ktory indeksuje wszystkie pliki, ale jest za madry :stuck_out_tongue: nie chce go :slight_smile: , chce taki najprostszy jaki moze byc )

Alacer jest prosty, zresztą jeśli chcesz serwer zrobić u siebie to i tak program musisz mieć do tego, tak wię robienie listy plików w oddzielnym programie mija się z celem ale to już twoja sprawa.

ps. Możesz postawić u siebie serwer ftp ale gwarantuje tobie iż będziesz z nim miał więcej problemów niż z Alacerem :wink:

ale ja przeciez juz uzywam alacera od kilku dni ! :slight_smile: i jest ok wszystko . tylko nei chce uzywac tego modulu Przegladarka, tylko stworzyc wlasna stronke z wylistowaniem plikow

Jeśli wyłączysz ten moduł to i nikt nie zobaczy twojej listy plików, właśnie on pozwala używać przeglądarki do wchodzennia na twój komputer i nie zmienisz tego :slight_smile:

ps. Przestań kombinować, utrudniać sobie życie, po co używać dwóch programóm jeśli można to zrobić w jednym bez problemu i łatwiej :lol:

lol :? to w tym programie mozna trzeba uzywac tylko tych modulow… no nie wierze :frowning: musi byc jakis sposob :stuck_out_tongue: a kto ci powiedzial ze dwa programy… poprostu wrzucilbym do katalogu ten plik index.html czy tam .php nei wime dokladnie i juz . no chyba ze alacer nie akceptuje takiego czegos… hmmm no ale zaraz. jak sei tworzy stronke taka normlana to przeciez musi byc przynajmniej plik index.html, wiec alacer musi akceptowac takie cos.

Pewnie że akceptuje pliki html, php, cgi itd. ale wszystko jest rozszerzalne za pomocą modułów (program jest modułowy i wybierasz co tobie potrzebne), ten moduł i tak musi być, nie pojmuje po co chcesz robić liste plików w html skoro program to sam robi?

bo nie chce zeby byly tam te wszystkei dane i taki wygald jakos mi nei pasuje :stuck_out_tongue: poprostu jestem zwolennikiem prostoty :slight_smile:

mnie chodzi o cos cos tego typu : ftp://ftp.icm.edu.pl/pub/music/kabaret/video/ .