Robiłem update Nokii E65 i mi się wyłączyłą

Mam problem dotyczący Nokii E65 ściągnąłem z strony nokii update do Nokii E65 i nie można było odłączać kabelka od telefonu w czasie update lecz wyłączyli akurat w tym pechowym czasie prąd na osiedlu i w tym samym czasie gdy była moja komórka już w połowie update zgasła i niechciała się włączyć. Co jest nie tak i co zrobić by naprawić ten problem :frowning:

Teraz to tylko uratuje Cię serwis.

Na własną rękę już chyba nic nie zrobisz

serwis ale ja mam już ją po gwarancji :frowning:

Jest możliwość domowym sposobem odzyskania, jednak wymaga to trochę umiejętności:/ Potrzeba wgrać nowy soft i telefon będzie śmigał. Jednak jeśli tego nie robiłeś na żadnym telefonie to odradzam samemu bo w Nokii to trochę gorsza sprawa niż np. w SE. Zanieś go do zwykłego serwisu, tam sobie z nim poradzą. A cena naprawy to w granicach 30-60 zł(nie daj się zedrzeć z forsy bo to nie jest poważny uraz telefonu) 8)

Ale ja mam z Windowsem czy tam z Symbianem tel a skąd ten soft sciągnąć?

Nie z windowsem tylko masz symbiana , tu masz jak ożywić tela http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=69&t=7150 jest to operacja czasochłonna , pozatym zdaje mi sie że Phoenix nie jest darmowym programem a z demo nic nie zdziałasz , druga sprawa kabel ,najbardziej odpowiedni to kabel pełnoserwisowy czyli DKU-2 , kable standartowe CA mogą jeszcze pogorszyć sprawe , kabel DKU-2 to cena za pożądny kabel nie "rzemieślniczy) to okło 60zł więc chyba taniej wyjdzie w nieautoryzowanym serwisie komórek(czyt komisy z komórkami).

SheepShoters , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif