Robot wchodzący na daną stronę co kilka godzin

Witam chcę zapytać czy jest takie coś, żeby jakiś robot wchodził na stronę np. http://www.cośtam.pl co np. 3 godziny i był traktowany jakby to normalny użytkownik wszedł??

Pozdrawiam

wydaje mi się, że roboty np. google chodzą dość często, co rozumiesz przez

bo widzisz znalazłem hosting dzięki któremu mogę mieć stronę ale ktoś musi na nią wchodzić co 5-6 godzin żebym miał swoje konto, jeśli nikt nie wejdzie na moją stronę to stracę konto a nie chcę zakładać za każdym razem kolejnego dnia nowe konto tylko żeby ktoś/coś odwiedziało moją stronę co 3 godziny i tyle. nie wiem może jest jakiś skrypt albo coś innego żeby po wgraniu na serwer wchodziło na stronę podaną prze ze mnie wcześniej

sądze, że serwer może nie liczyć wejść przez roboty…

co do skryptu… musisz mieć wejście co 5-6 godszin, czy UNIKALNE wejście? w tym pierwszym przypadku to pewnie coś się da zrobić, choć z drugim może być ciężko…

takie typowe zabezpieczenia aby hostować tylko bardzo popularne strony, może poszukaj lepiej innego :stuck_out_tongue:

Nic nie pisze o rodzajach wejść, dlatego chcę spróbować, możesz mi pomóc jak takie coś zrobić żeby wchodziło na podaną przeze mnie stronę co 5 godzin?? A może jakiś BOT??

oj tutaj Ci nie pomogę niestety, za wysokie progi na moje nogi :wink:

ehhh Kurcze, a nie ma takich stron co ich boty odwiedzają stronę co kilka godzin?? :smiley: (Tonący brzytwy się chwyta :mrgreen: :mrgreen: )

może trochę nie w temaci ale jeśłi poszukujesz dużego i szybkiego konta www to polecam :

Sam używałem takiego bota ale nie wiem jak się sczaili i konto zostało skasowane :frowning:

jeżeli zostawisz właczonego kompa na noc to wystarczy przeglądarka Avant Browswer jest tam taka opcja odświeżania stronki co ile się chce :slight_smile:

a, co do bota to pewien nie ejstem :expressionless: chybaże jeżeli amsz konto shell to może i udałoby Ci się skonfigurować :?

RamzesGTS a możesz mi na PW wysłać tego bota?? może się nie skapną na serwie jak go umieszczę :):slight_smile:

Niestety już go nie mam było to dość dawno :frowning:

A to moze slyszeliscie o takim hostingu??

250 Mb of space for your entire collection of websites. 

10 GB of traffic each and every month. 

1 free subdomain to be reachable in the whole world. 

Php and Perl scripting languages to fulfill all your programming needs. 

The DirectAdmin control panel to manage your web hosting account. 

No forced advertisements. Your own ads like google adsense are allowed. 

Unlimited MySQL databases for all your data. 

Unlimited subdomains and ftp accounts for all your websites. 

Unlimited email accounts and forwarders for your correspondence. 

Unlimited parked and addon domains for your whole portfolio of websites.

I TO ZA FREE :mrgreen:

bardzo fajnie z pojemnością itp. zapodaj adres :slight_smile:

http://www.frihost.com/ <— Rejestracja na forum, wymagane przynajmiej 5 obszernych postwów, ale ja polecam posiadanie jakis 30 :mrgreen: Na samym dole jest Polskie forum i mozna pisac po polsku ile sie chce. Ale prozbe o konto wysylamy w jezyku angielskim :slight_smile:

Pozdrawiam