Rocket league - gra się crashuje

Mam pewien problem z grą Rocket League.
Zaczęło się od tego, że niektóre skórki pojazdów wyglądają tak:

plus jak widać dalej w tle mapka wygląda jak szachownica. Nie przeszkadzało to tak bardzo. Tylko większy problem zaczął się z tym, że gra się crashuje co jakieś 15 min.

Chciałam to naprawić według poradnika https://www.youtube.com/watch?v=qL7FCRuRn2Y
i po wpisaniu komendy sfc /scannow i po zakończeniu skanowania systemu okazało się, że są błędy. Wyświetlił się napis:
Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki, ale nie może naprawić niektórych z nich. Szczegółowe informacje znajdują się w CBS.log windir\Logs\CBS\CBS.log. Na przykład C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log.

Próbowałam naprawić te pliki wpisując dism / online /cleanup-image /restorehealth
lecz pojawił się kolejny błąd
11

Jak to naprawić aby gra przestała się crashować?

Witaj,
musisz bardziej zwracać uwagę na wpisywane polecenia, bo po backslash-u (/) nie może być spacji, stąd dism zwrócił Ci informację o błędzie.

W CMD powinnaś wpisać tak:

dism /online /cleanup-image /restorehealth

Zanim wykonasz to, co napisałem poniżej to sprawdź temperatury podzespołów komputera/laptopa w programie HwMonitor (https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html), lub HwInfo (https://www.hwinfo.com/download/), być może po prostu sprzęt się przegrzewa, dlatego gra Ci się “crashuje”. Jeżeli temeratura któregokolwiek z podzespołów przekracza 80 stopni, to powinnaś go oddać do wyczyszczenia/wymiany pasty termo-przewodzącej, bo może się okazać, że w ogóle przestanie Ci działać.

A jeśli powyższe nie pomogą, to pobierz obraz ISO Windows 7 stąd: https://basewin.pl/7.sp1.pl+en.html zamontuj obraz w jakimś programie (np. http://www.ltr-data.se/opencode.html/#ImDisk), uruchom plik “steup.exe” i wykonaj (tzw.) instalację nakładkową, czyli zrób tak-jakby aktualizację, po której będzie konieczne pobranie wszystkich aktualizacji po 2011 (co może trochę potrwać…).

Dziękuję za pomoc. Jestem trochę zielona w tym temacie i starałam się wszystko robić jak było w poradniku. Co do temperatur mój laptop nawet po wymianie pasty termoprzewodzącej i czyszczeniu z kurzu osiągał temperatury po 60 stopni mając otwarte dwie karty w przeglądarce. Postaram się postąpić według porady. Dziękuję

Problemem jest najprawdopodobniej brak niektórych tekstur, ale komp też się może przegrzewać.

można jakoś naprawić ten brak tekstur? wgrać jakieś pliki?

najlepiej odinstalować i zainstalować grę. Na Epic Games szybko się pobiera, ale zależy to też od prędkości Twojego internetu.

Próbowałam, tak samo skasowałam pliki cache i nic to nie dało

Komp może się przegrzewa