Rockstar game

Jakiś chinczyk mi sie na konto włamał e mail zmienił i hasło ale nie wyologowało mnie z konta na przeglądarce. Na tym koncie mam tylko gta sa więc mogę pobrać cracka z internetu ale nie po to to konto robiłem. Jak mam zmienić e-mail i hasło?

W ustawieniach pogrzebać.

  1. Zaloguj się do Social Club: https://socialclub.rockstargames.com/

  2. Kliknij nazwę swojego profilu w prawym górnym rogu i wybierz „Ustawienia”.

  3. W zakładce „Profil” kliknij opcję edycji obok pseudonimu lub adresu e-mailowego.

  4. Wpisz nowe dane, zastępując stary tekst.

  5. Kliknij przycisk zapisu zmian, by zachować nowe dane.

wersja angielska: How to change your Social Club nickname or email - Rockstar Games Customer Support

Jak prosi o zatwierdzanie nowym hasłem (lub linkiem wysłanym na „chiński” e-mail) to raczej tylko pomoc techniczna może odkręcić atak, byś nie bawił się w atak hakerski na chińczyka:

Na przyszłość po ustaleniu czy Windows jest czysty (lub router jak używasz stary dziurawy) to aktywować 2FA:

A jak wiesz, że to proste hasło lub z wycieku to nie stosować tych samych haseł i prostych wbudowanych w bazy do ataków słownikowych.

Napisalem do supportu i trzeba potwierdzić zgloszenie na e maila tego chińskiego

Witam jakis rusek mi zabrał konto zmienił hasło i najprawdopodobniej e mail nie mam dostepu tez do poczty bo tam tez zmienił haslo jak mam
m to zrobic