Roczny Xbox360 Elitte, pełen komplet +2gry

Witam

Mam do sprzedania roczną konsolę Xbox360 w wersji Elitte, czyli ze 120GB dyskiem twardym. Konsola była używana prze zemnie ok. rok czasu.

W tym okresie nic złego się z nią nie działo, nigdy nie była w serwisie, nie jest też przerabiana.

Z konsolą sprzedaję 3 pady bezprzewodowe- w tym jeden nowy, w wersji OEM, oraz jeden, który sprzedaję jako uszkodzony, gdyż brak w nim jednego bumpera, oprócz tego jest w pełni sprawny, przycisk od bumpera działa, trzeba tylko włożyć palec do środka :slight_smile:

Do tego oryginalny headset, kabel sieciowy od MS, oraz grę Battlefield bad company 2, gra jest używana, ale mam do niej kod VIP, pozwalający ściągnąć wszystkie mapy.

Do tego zestawu całkiem gratis dodaję używaną grę Overlord2.

Na koniec jest ładowarka philips oraz zestaw 4 akumulatorków o pojemności 2600mAh, których używałem w padzie do konsoli, i do wyboru kabel HDMI bądź oryginalny kabel Component od MS, widoczny na zdjęciu.

Więcej informacji jak i zdjęcia konsoli można znaleźć pod tym linkiem http://allegro.pl/roczny-xbox360-elitte … 16240.html

Start od 1zł

Cena jaka by mnie interesowała za ten zestaw to 650pln

SzymSzejdi , albo podasz cenę jaka Cię interesuje, albo temat ląduje w koszu.

Ostatnio za tyle nówki latały na Allegro.

Może coś zejdziesz z ceny?

x_nighthawk_x , To może podaj jakiegoś linka, ja najtaniej widziałem Elite za 900zł, z jednym padem i bez gier.