Rodzaj programu w liście

Witam.

Proponuję, aby umieścić rodzaj licencji programu przy jego nazwie w spisie programów widocznej po wyborze kategorii programów. Usprawniłoby to w znacznym stopniu selekcjie programów użytkownikom ukierunkowanym np. na programy freeware. Nazwa ( typ licencji) gwiazdki (ocena). Moim zdaniem jest to jedna z najważniejszych informacji i powinna być odrazu widoczna w liście a nie dopiero po otwarciu informacji o programie, ale to moja skromna propozycja.

Pozdrawiam

W prawym górnym rogu na vortalu po wybraniu np. antywirusy masz coś takiego jak pokaż programy - ot co chyba tyle Ci wystarczy :stuck_out_tongue:

Można wybrać free lub 4 cash :mrgreen:

hmm, niezły pomysł :slight_smile:

ale po co?

niedawno zostało wprowadzone grupowanie programów na płatne i bezpłatne, dlatego nie trzeba takiego czegoś dodawać, jestem na nie :slight_smile:

Uważam, że ulepszyłoby to przeglądanie programów i sprawiłoby, że lista stałaby się bardziej intuicyjna. Od strony kodowania to nie wielki wysiłek więc czemu nie? Ani to nie zmieni rozmieszczenia na stronie ani informacja nie będzie zajmowała wiele miejsca. Ten podział na płatne i nie jest ok, ale na pierszy rzut oka nie wiesz który jest który i jak chcesz sobie porównać wersję free z płatną musisz się przełączać. IMHO niewielkim nakładem można osiągnąć ciekawy efekt.

Pozdrawiam

greengrass jestem przeciw ;]

Spis programów stałby się zbyt nieczytelny.

Ewentualnie do ostatnio wprowadzonej opcji na vortalu z wyborem płatne i bezpłatne zmienić na te z wyborem licensji.

Chociaż dla mnie obie opcje są całkowicie zbędne - co chce zainstalować to wiem ;]

Tak patrzę na listę programów i nie wyobrażam sobie tego. Obok nazwy jest niewykorzystane miejsce.

A mi nie raz się zdarzyło przeglądać portal w celu znalezienia ciekawych programów. Wiedza na temat tego co sie chce mieć też się skądś bierze …