Rolka myszy zmniejsza głośność systemu, nie przewija strony


(Sam70sam) #1

Witam.

Mam pewien może nieco wstydliwy problem. Otóż coś się stało z funkcją rolki myszy, zamiast w Winampie przesuwać jego suwak reguluje się suwak "głośności głównej" systemu, w przeglądarkach natomiast zamiast przewijania strony również rolka działa na głośność główną systemu, w przewijaniu rozmów w komunikatorach również to samo. Jest to nieco irytujące ponieważ przyzwyczaiłem się do robienia sporu rzeczy właśnie rolką. Taki mały detal, ale męczący. Nie wiem gdzie szukać rozwiązania, w panelu sterownia> myszka sprawdzałem i nie ma tam nic. Gdzie może być kot zagrzebany ? ... dziekóweczka za pomoc.


(TrueFaith) #2

Instalowałeś sterowniki od niej ? Jeśli tak to odinstaluj, albo ustaw w nich że rolka ma przewijać ;p


(Sam70sam) #3

nie instalowałem właśnie żadnych sterów , i od samego początku wszystko było okej, jednakże wczoraj coś się samo pozmieniało , zatem musi się to dać jakoś odwrócić. tylko gdzie szukać.


(TrueFaith) #4

Jak nie robiłeś nic ważnego to z ciekawości spróbuj przywracania systemu (jakieś kilka dni wstecz)


(Marcin 72) #5

Ja miałem dokładnie taki sam przypadek z myszą bezprzewodową, pomogło odłączenie zasilania myszki na godzinę, po ponownym podłączeniu wszystko wróciło do normy.


(knopil) #6

Odłacz i podłącz myszkę. U mnie to zawsze działa! A jak ci chodzi o bezprzewodową to wyciągnij baterie i włóż baterie. Myślę że pomogłem :slight_smile: