Romb ze zdjęcia, obracanie w głąb tapety program do tego

Witam,
Poszukuje jakiejś darmowej aplikacji na windows by zrobić tapetę w stylu okienka windows ,czyli tapeta normalna na to nakładane okienka ale nie obracane wokół osi ale w głąb jak ze standardowej tapety windows z czterema okienkami ale z możliwością dania własnych zdjęć z dekadę temu taki program gdzieś miałem a teraz nie mogę sobie przypomnieć ,a to jakaś prościutka aplikacja a masę tego. Czyli najprościej zwykła tapeta przeciągnięcie i romb z tapety itp.

GIMP + tutoriale na YT/necie (są też po polsku)

tu masz np bardzo proste:

Możesz to również zrobić w Krita. Program ten zasługuje na uwagę z racji na to, że jest nowszy od GIMP i lepiej przemyślany. Sam jestem wieloletnim użytkownikiem GIMP ale coraz częściej robię grafiki w Krita

No i możesz to zrobić nie instalując niczego, za pomocą Photopea. Choć jest dostępny od dawna, to ja niedawno go odkryłem i jestem pod wrażeniem tego jak dobrze działa i jak przyjazny ma interfejs. Bardzo fajny program graficzny uruchamiany w przeglądarce.

Edycja → przekształć → Skew

Jeżeli nie zaznaczysz obszaru to zadziała na całym obrazie.

Photopea ma menu bardzo podobne do Adobe Photoshop.

GIMP,Krita,Inkscape-grafika wektorowa.Menu efekty,przekształć.

Wywaliłbym „o” jak to nie jest wołacz jak z przedszkola (‘zerowce’) przy nauce deklinacji.

mówisz i masz :wink: