Romy do odin oraz problem z LiveSuit

Witam!

Otóż niedawno pokusiło mnie do wgrania root’a na mój tablet GoClever A104.2. Przyczyną była niedziałająca aplikacja Youtube której nie mogłem ani odinstalować, ani zaktualizować. Uporałem się z nią. Niestety dwa czy trzy dni później zaczęły się problemy… Aplikacje przestawały działać aż stało się to… Po próbie wejścia w ustawienia wyskakuje komunikat: “Niestety, aplikacja Ustawienia została zatrzymana”. Szlak mnie trafił.

Sprawa pierwsza:

Próbowałem zflashować tablet za pomocą LiveSuit. Przygotowałem sobie dwa romy. Yarvik oraz Manta Mid06. Uruchamiam program, podłączam prawidłowo tablet (przyciskiem home/back oraz power) i daję “Yes”. Na 1 procencie aplikacja się wysypuje, wraca do 0% i wyskakuje błąd “Upgrade fails : 0x162 ÉŐдʧ°Ü2”. Podążałem już za jedną instrukcją mówiącą o ponownym zainstalowaniu sterowników w innych warunkach. Coś nie wychodziło bo program się nie uruchamiał w ogóle. Jedyne co udaje się zrobić za jego pomocą to zresetowanie ustawień. Chociaż nie do końca, gdyż aplikacje się usuwają ale apka settings cały czas się wyłącza.

Sprawa druga:

Postanowiłem zapoznać się z programikiem Odin. Postępowałem zgodnie z instrukcją lecz: Nie potrafię przełączyć tabletu w tryb downloadingu, oraz nie mogę znaleźć romu do tego programu od Manty MID06.

Jestem bardzo początkujący w sprawach romów oraz rootów. POMOCY ! :cry:

Dodane 19.05.2013 (N) 13:30

PROBLEM ROZWIĄZANY! Wątek można usunąć :smiley:

Przy okazji powiem, że była to sprawka tego że wcześniej wciskałem złe klawisze, oraz po mym pierwszym błędzie podłączałem tablet nie przez Hub’a tylko przez obudowę w której mam jeszcze USB 1. Po przeczytaniu kolejnej instrukcji wpiąłem kabelek z tyłu komputera i wszystko śmiga!

Dodane 19.05.2013 (N) 13:31

(Czyli do USB 2) :slight_smile: