Root Galaxy 551

Mam problem z rootem telefonu. Robię go poprzez program “SuperOneClick v2.3.1.0”. W telefonie włączyłem debugowanie USB, oraz zainstalowałem sterowniki od telefonu (od Samsunga) na komputerze. Co robię źle, że telefon nie chce się zrootować?

EDIT:

Btw, na stronie jest napisane, że ten program obsługuje mój model telefonu.

Bym zapomniał, oto screen: http://img826.imageshack.us/img826/5871/blble.png

Spróbuj z wersją 1.9.1. Z tego co pamiętam przy i5800 (technicznie podobny) próbowałem z jakąś starszą wersje SOC, bo miałem problem identyczny jak na Screenie.

Na stronie: forum.android.com.pl masz wszystko podane na tacy jak zroot’ owac telefon.

Udało mi się zrobić root, jednak nie przez “SuperOneClick” (próbowałem z tą starszą wersją, jednak nic z tego nie wyszło). Wgrałem po prostu plik “Root.zip” (ze strony “forum.android.com.pl”). Wyrzuciłem też niepotrzebne mi aplikacje (np. “Mapy”, z których nigdy nie korzystałem), dzięki czemu telefon działa troszkę szybciej :). Dzięki za pomoc :slight_smile:

Hehe ja właśnie powyrzucałem takie zbędne aplikacje (mapy zostawiłem) ale wtedy o dziwo telefon bardziej przycinał;-). A telefon mam dość podobny technicznie do Twojego.