Root lub coś innego do zgrywania obrazu

Hej, pracuje w zakładzie serwisowym jednego z większych producentów sprzętu IT i tabletów i w ramach świat firma zorganizowała możliwość zakupu produktów po niższej cenie … Mi przypadł tablet - badziewie ale za 50 zł. Prowadzę kanał YT i potrzebowałem niedawno czegoś do zgrywania obrazu i muzyki z tabletu ale programy różnej maści nie działaja dobrze bez wykupienia licencji A około 50 i więcej złoty. Darmowki mają ograniczenia np przesył obrazu z bitrate maks 500kb. Skoro mi przypadł ten szmelc z 1gb ramu, to czy jest możliwość zrutowania go lub jakiś nieautoryzowany przez Googla darmowy sposób na zgrywanie obrazu z tabletu na pc w pełnej jakości przy użyciu jakiegoś homebrew?. W innym przypadku gdybym musiał kupić ten tablet to nie dałbym za niego w życiu 500 zł nowy, bo to najdroższa podstawka pod kubek Odrazu dodam że tablet nie ma HDMI więc zgrywanie w ten sposób odpada .

Pozdrawiam.

Czy mówiąc “zgrywanie” masz na myśli
a) kopiowanie plików
b) streaming obrazu?
Bo w pierwszej chwili byłem pewien, że mówisz o pierwszej opcji, a potem już nie byłem taki pewien…

Przepraszam, faktycznie nie podałem dokładnie. Pisałem wiadomości w trakcie jazdy autobusem do pracy. Chodzi o mirroring czyli streamowanie obrazu. Potrzebuje zgrywać obraz najlepiej z audio na kompa i z kompa zgrywać innym oprogramowaniem jak OBS nagrania wideo czy robienie livestreama

AirDroid