Rootkit ZeroAccess

Witam mam otóż dosyć poważny problem natomiast po zainstalowaniu jakiejś tam gry ściągniętej z internetu dostały mi się wirusy do komputera (Trojany, rookity i jakieś tam jeszcze) posiadałem wówczas Avasta free niestety awast nie podołał zadaniu i przepuścił wirusy nie zablokował ich w żadnym stopniu postanowiłem zainstalować Pandę panda po skanowniu wykryła dosyć dużo około 30 zarażonych plikow trojanami rookitami i jakimiś innymi pytało co z tym zrobić usunąłem zarażone pliki i uruchomiłem ponownie komputer przy włączaniu ponownie niestety juz sie nie uruchomil wyswietlilo sie okienko aby przywrócić do poprzedniego stanu gdy komputer dobrze pracował po przywróceniu jadnak wracały wirusy i avast robiłem to kilka razy z wykorzystaniem różnych antywirusów próbowałem również zrobić napraw pliki ale pisało że nie da rady naprawić. Proszę o pomoc gdyż nie mam pojęcia co z tym zrobić a mam dużo ważnych plików na komputrze i jest ich okolo 600gb niestety nie posiadam dysko przenosnego aby przenieść gdzieś dane aby przeinstalować komputer i musiałbym wtedy instalować wszystko więc wolałbym się obejść bez instalacji ponownej, znacie może spósób program aby naprawił te pliki lub jakoś zrobił aby system działał po usunięciu wirusów? Posiadam system Windows 7 jak coś z góry dzięki za pomoc.

Pokaż logi z OTL na wklej.org

Tu są te logi, http://www.wklej.org/id/745571/ i http://www.wklej.org/id/745572/

Jeszcze panda mi wyświwetla komunikat że mam narzędzie hakerskie w pliku c:\windows\assembly\temp\twl.dll

To jest bardzo trudny do usunięcia rootkit Rootkit ZeroAccess

Zmień tytuł tematu na Rootkit ZeroAccess

Później kliknij Zgłoś post i poproś o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.

Sivvy , Ja usuwanie zeroaccess rozpocząłbym od użycia Kasperski TDSSkiller instrukcja [http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekc … entry33542](http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/page p 33542#entry33542) Jak program coś wykryje wybierz opcje Skip i zaprezentuj raport. Wiem, że piszesz na innym forum więc możesz postępować zgodnie z ich instrukcjami.

Owszem dałem to zapytanie na tamtym forum ponieważ gdy szukałem w google wyświetliła się tamtejsza strona. Niestety nie wyszło mi tamtym sposobem więc zrobiłem tym killerem nie weim tylko czemu miałem dać skip a nie usunąć tutaj jest raport : http://www.wklej.org/id/745704/

Nie zawsze wszystko co znajduje program jest do usunięcia. Temat został rozwiązany więc nie podaje dalszych instrukcji.

Wielkie dzięki za pomoc temat można zamknąć problem rozwiązany.