Router AC

Witam
Oddałem niedawno router Asus AC1200+ bo zrywał mi połączenie na 5 GHz i ogólnie bardzo się grzał i resetował. Jak wymienią mi na nowe to nie wiem czy nie lepiej porozmawiać z kierownictwem na temat zwrotu tego urządzenia i wzięcia za dopłatą czegoś innego.

Pytanie tylko co innego mógłbym wziąć? Za router dałem 319zł wiec coś w tej cenie musiałbym wybrać.
Ma ktoś jakieś pomysły, doświadczenia z technologią AC?

mamy lato wiec głupie pytanie czy router był na słońcu / w nasłonecznionym miejscu?

Ten model Asusa słynie z niestabilnej pracy. Może Asus rt-ac58u?

Mając ostatnio podobny dylemat - jaki router AC, trafiłem po recenzjach do czegoś takiego - https://www.morele.net/router-totolink-a3002ru-1087504/
Tanie i ponoć dobre. Niestety jeszcze nie kupiłem, więc się nie wypowiem na temat własnych doświadczeń.

Ten router słońca nie widział :smile:

Ten Asus rt-ac58u nie jest już dostępny w Euro niestety :frowning:
W razie co będę mógł wziąć sprzęt tylko ze sklepu http://www.euro.com.pl/

Mam i polecam RT-AC68U.

Ale on kosztuje 2 razy drożej. 650zł wg mnie żadne z routerów nie jest warte. Nie potrzebuje tak drogiego sprzętu :frowning: Po co mi?
Mam tylko 100 mb/s łącze nie 1 gigabitowe. 4 urządzenia podłączone do wifi i to wszystko.

Ok, chcesz kupić niską cenę a dobry router ma być gratis :stuck_out_tongue_winking_eye:

Powiem ci że niekoniecznie router ma być gratis. Przez 4 lata używam routera Netgear wnr3500l. Spisuje się świetnie ale tylko po Lanie przy wifi już niestety nie jest tak super. Dlatego postanowiłem go wymienić. A jako że on kosztował mnie 350zł i był przez 4 lata bezawaryjny tak więc teraz też chciałbym przeznaczyć podobną kase na zakup nowego. Przecież nie bede kupował routera za 500zł do zastosowań domowych.

No to pozostaje wymieniony wcześniej router TOTOLINK A3002RU. Jest tani i (podobno) dobry :slight_smile: Niestety jest za krótko na rynku żeby to ostatnie zweryfikować :slight_smile:

Jest dostępny w morele.net ale nic o nim nie wiadomo. Napisałem do polskiego dystrybutora. Czekam na odpowiedz.