Router + accespoint

Witam wszystkich po długim czasie, może jeszcze mnie kojarzycie, a może nie, mniejsza o to. Mam pewien problem i mam nadzieje, że pomożecie. Chodzi mi dokładnie o połaczenie accespointa z routerem. Moja wiedza w tym temacie jest dosyć skromna, dlatego nie daje rady. Mianowicie, mam sobie router zwany Pentagram Cerberus P 6331- 6, no i on sobie śmiga, działa ok, ale ma kiepski zasięg. Dlatego zdecydowałem się na zakup accespointa TP-link tl-wa5110g, chce osiągnac taki efekt, by można było łączyć się z internetem przez pierwotny router, oraz przez ten accespoincik… Nie jestem w stanie tego zrobić ponieważ accespoint nie odbiera internetu z routera . Hm ? co zrobić ? Wdzięczny bedę za szybką pomoc bo w tym momencie nad tym ślęcze i utknąłem w martwym punkcie… =/

Opisz dokładnie jaką chcesz mieć konfigurację - Co do czego podłączone.

Więc chce by główny router bezprzewodowo przesyłał internet do accespointa, który też będzie funkcjonował bezprzewodowo, dostęp do internetu ma być możliwy za pomocą głównego routera i accespointa

Myślę że najlepiej będzie skonfigurować accespointa w tryb pracy Repeater mode - co do samej konfiguracji to niestety już musisz zajrzeć do instrukcji

Nie bardzo mi cokolwiek pomogleś. Tryb Repeater próbowałem, instrukcje czytałem i dalej nie działa. Problem tkwi w tym, że AP nie odbiera właściwie internetu z routera.