Router adsl a orange freedom

Witam, mam pewnie trochę głupie pytanie,ale zakupiłem dziś router z modemem adsl ponieważ mam w domu laptopa i chciałem używać sieci bezprzewodowej. Bawiłem się troszkę i udało się urochomić internet :smiley: Używam teraz tylko tego routera, modem, który dostałem od orange poszedł w odstawkę. Mam takie pytanie, czy jest możliwość ,że nie udało mi się połączyć z moją usługą z orange, tylko normalnie z tp i wlaśnie nabijam sobie normalnie impulsy na rachunek?? :smiley: czy to niemożliwe. Wpisywałem tam gdzieś hasło i nazwę użytkownika, które dostałem z orange, ale nie wiem czy to dobrze wszystko zrobiłem.

Jakie impulsy heheh, to jest połączenie szerokopasmowe a nie modemowe :slight_smile:

nie wiem, nie znam się, nie z tej branży jestem :smiley: chciałem się upewnić, że nadal korzystam z usługi orange freedom:P

A nie można zadzwonić do dostawcy internetu (pomocy technicznej) i się zapytać ?

Może jakbyś opisał szczegółowo, po kolei o co dokładnie ci chodzi prawdopodobnie moglibyśmy coś pomóc.

A nie teksty typu: “Wpisywałem tam gdzieś hasło i nazwę użytkownika”

Chodzi mi o to czy podpinając router z modemem adsl kabelkiem do gniazda telefonu, mogłem się podłaczyć do internetu w inny sposób niż przez usługę orange freedom?

Nie!!

no i o to mi chodzilo:) dziekuje bardzo za pomoc;)